چگونه بلوک اسکوئر سرمایه گذاری املاک را برای توده ها به ارمغان می آورد

در این مصاحبه اختصاصی، در مورد سفر از اکتشاف اتریوم تا ایجاد پلتفرمی که شفافیت، نقدینگی و دسترسی به سرمایه گذاری املاک را به ارمغان می آورد، بیاموزید. رویکرد منحصربه‌فرد Blocksquare به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا بخش‌هایی از دارایی‌های املاک و مستغلات را در اختیار داشته باشند، سرمایه‌گذاری را ساده کرده و مدیریت دارایی را متحول کند.

ایشان پاندی: سلام دنیس، من از خوش آمدگویی به شما در مجموعه “پشت استارتاپ” ما هیجان زده هستم. لطفاً می توانید اطلاعاتی در مورد پیشینه خود و انگیزه شما برای تأسیس بلوک اسکوئر ارائه دهید؟

دنیس پتروچیچ: سلام ایشان، از اینکه دعوتنامه مصاحبه خود را گسترش دادید متشکرم. من همیشه عمیقاً مجذوب محیط ساخته شده و تأثیر آن بر زندگی روزمره ما بوده ام.

املاک و مستغلات بزرگترین طبقه دارایی در جهان است، با این حال، به عنوان یک سرمایه گذاری بسیار غیرقابل دسترس است و اکثر مردم در سراسر جهان هرگز نمی توانند از مزایای سرمایه گذاری در دارایی های نقدی که ستون فقرات بخش های اساسی ما است، بهره مند شوند. اقتصادها

در اوایل سال 2016 با اتریوم آشنا شدم و شروع به کندوکاو در آن کردم و در همان زمان بود که اولین فکر من برای انتقال ارزش یک دارایی املاک و مستغلات به توکن ها به ذهنم خطور کرد. یک سال بعد، بلوک اسکوئر شروع به شکل گیری کرد و امروز ما به یک تیم شگفت انگیز متشکل از 35 نفر تبدیل شده ایم که تا کنون…

Source link