چگونه برنامه نویسی را جایگزین بازی کردم و یک توسعه دهنده وب شدم

امروز می خواهم داستان شخصی خود را به اشتراک بگذارم. امیدوارم به شما کمک کند تا من را بهتر بشناسید و شاید برای سفر خودتان مفید باشد.

از کانال یوتیوب من دیدن کنید

کمی تاریخ

عشق من به بازی تاریخچه طولانی دارد. من خوش شانس بودم زیرا پدر و مادرم در جوانی می توانستند کامپیوتر بخرند. IBM 486 بود 🙂 و مال برادرم بود.

IBM 486. منبع: https://produto.mercadolivre.com.br/IBM 486. منبع: https://produto.mercadolivre.com.br/

اولین بازی های من

اولین بازی هایی که به یاد دارم بازی Wolf and Doom بود. Wolf یک بازی اکشن تیراندازی اول شخص است که هنوز در حافظه من باقی مانده است.

گرگ  منبع: https://preterhuman.net/software/wolfenstein-3d-for-macintosh/گرگ  منبع: https://preterhuman.net/software/wolfenstein-3d-for-macintosh/

Doom یک نوع بازی شبیه به Wolf است، اما بسیار ترسناک بود، بنابراین من آن را در شب بازی نکردم. 🙂 آنقدر بازی هیجان انگیزی بود که هنوز کدهای تقلب را به خاطر دارم: IDDQD (حالت خدا) و IDKFA (مجموعه کامل سلاح).

DOOM.  منبع: https://www.britannica.com/topic/DoomDOOM.  منبع: https://www.britannica.com/topic/Doom

DOOM.  منبع: https://www.britannica.com/topic/DoomDOOM.  منبع: https://www.britannica.com/topic/Doom

سپس Duke Nukem، Sin City، Blood و غیره آمدند.

در واقع Blood اولین بازی PVP برای من بود. به یاد دارم که سعی کردم از طریق یک مودم Dial-Up با عمویم ارتباط برقرار کنم. 🙂 تجربه وحشتناکی بود، اما ما موفق شدیم همدیگر را در بازی ببینیم. با این حال، هیچ شانسی برای انجام اقدامات PVP واقعی وجود نداشت.

خون  منبع: https://www.freegameempire.com/games/Bloodخون  منبع: https://www.freegameempire.com/games/Blood

من فکر می کنم برخی از شما نمی دانید Dial-Up چیست. Dial-Up یا Usenet یک سیستم مبتنی بر یونیکس بود که از یک اتصال dial-up برای انتقال داده ها از طریق مودم های تلفن استفاده می کرد.

صداهای Dial-Up

بازی های PVP

با گذشت زمان، بازی های PVP بیشتری در بازار ظاهر شدند و من جدی تر شروع به بازی کردم، حتی …

Source link