چگونه با AWS در یک سال 1 میلیون دلار درآمد کسب کنیم؟

\
اگر به این صفحه برخورد کرده اید که فکر می کنید با طرحی سریع ثروتمند خواهید شد، متاسفم که شما را ناامید می کنم. این مقاله بیشتر در مورد چگونگی کاهش هزینه های ابری خود به میزان 1 میلیون دلار صحبت خواهد کرد. با انجام این کار، اساساً یک میلیون دلار درآمد اضافی ایجاد خواهید کرد – که می توانید برای خرید دوره آنلاین من در مورد چگونگی ثروتمند شدن با AWS خرج کنید (لینک دوره در اینجا).

\


هزینه ابر اغلب در ابتدای پروژه های شرکت ها نادیده گرفته می شود و به حساب نمی آید. نظرسنجی HashiCorp در سال 2021 نشان داد که تقریباً 40٪ از شرکت ها در سال 2021 بیش از حد برای هزینه های ابری هزینه کرده اند. [1]. در سال 2023، تقریباً همه شرکت ها (94٪) اعتراف کردند که پول خود را در فضای ابری هدر می دهند [1] و حداقل 30 درصد از هزینه ابر هدر رفت [2]. مخارج ابری در سال 2022 تقریباً 500 میلیارد دلار بود – بنابراین ما در مورد 150 میلیارد دلار هدر رفت در سال صحبت می کنیم.

\ نه تنها این نگرانی از درآمدهای از دست رفته است، بلکه شیوه های ضعیف پایداری نیز دارد. 150 میلیارد دلار انرژی هدر رفته!

این یافته‌ها شامل شرکت‌های بزرگ و همچنین شرکت‌های کوچک‌تر، از بلوغ ابری بالا تا بلوغ کم ابری است. این به AWS اشاره دارد، اما همان اصول را می توان برای هر ارائه دهنده ابر دیگری اعمال کرد. بنابراین، اگر بخشی از کار شما در فضای ابری است، پس این مقاله برای شما مناسب است.

\ من از یک مهندس داده صحبت می کنم …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور