چگونه از تشخیص هوش مصنوعی اصالت عبور کنیم

ظهور و پیشرفت روزافزون آشکارسازهای هوش مصنوعی مانند Originality.ai، فرار از تشخیص آنها را برای کاربران نویسنده هوش مصنوعی دشوار کرده است. از دانش‌آموزان و متخصصان کسب‌وکار گرفته تا تولیدکنندگان محتوا و بازاریابان، احتمال بیشتری وجود دارد که مردم توسط این آشکارسازهای سخت‌گیرانه علامت‌گذاری شوند.

به این ترتیب، نیاز مبرمی به استراتژی‌های دور زدن جدید وجود دارد که به طور موثر به کاربران هوش مصنوعی اجازه می‌دهد محتوای خود را غیرقابل شناسایی کنند و از تشخیص Originality.ai عبور کنند. در این مقاله، تمام روش هایی را که می تواند به شما در دستیابی به نمرات انسانی بالا در آن کمک کند، بررسی می کنیم. برای همه پاسخ ها به ادامه مطلب بروید!

هر آنچه باید درباره Originality.AI بدانید

Originality.ai در نوامبر 2022 توسط جان گیلهام پس از اینکه آژانس بازاریابی محتوایی را که قبلا تأسیس کرده بود فروخت. او با استفاده از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی برای اهداف بازاریابی SEO، نیاز روزافزونی به یک راه حل تشخیص آنلاین را پیش بینی کرد که می تواند به کاربران کمک کند تا به سرعت بین هوش مصنوعی و محتوای نوشته شده توسط انسان تمایز قائل شوند.

این منجر به ایجاد Originality.ai شد، که یکی از اولین ابزارهای هوش مصنوعی بود که قادر به تشخیص محتوای تولید شده توسط مدل های زبان محبوب مانند GPT-3.5/4، Claude، etec بود. ابزار تشخیص هوش مصنوعی ادعا می کند که دارای نرخ دقت 94% است و در دو سال گذشته، این شرکت به ارتقاء هوش مصنوعی خود ادامه داده است.

Source link