چه کسی برترین سگ رمزنگاری است؟ Shiba Inu در مقابل Dogecoin

تصویر
عکس پروفایل 7b هکر نون

طبق گزارش سه ماهه CoinGecko ، در این دوره ، ارز رمزپایه 11،566،501٪ بازده عظیم را نشان داده است. علی رغم اینکه SHIB در 5 ارز رمزپایه برتر قرار ندارد ، در پایان سه ماهه از DOGE پیشی گرفت. در این مقاله گزاره های مختلف ارزش ارائه شده توسط سکه Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) مقایسه می شود. ما ویژگی های اصلی دو ارز رمزنگاری شده ، تاریخچه ، ایده و پتانسیل های سرمایه گذاری آنها در آینده را توضیح می دهیم.

Dogecoin چیست؟

Dogecoin یک شبکه غیرمتمرکز برای انجام معاملات پرداخت ، دارای کد منبع باز است. این نتیجه یک چنگال Litecoin است. توابع DOGE براساس فناوری Scrypt ساخته شده است. دارای انتشار نامحدود و سرعت پردازش سریع معامله (افزودن بلوک فقط یک دقیقه طول می کشد).

از ژوئیه 2021 ، سکه با سرمایه بازار (21،604،889،877 دلار) در میان 10 محصول برتر قرار دارد و هزینه یک دلار سکه 0.1654 دلار است. DOGE یکی از بهترین ارزهای رمزپایه برای استخراج است. جامعه فعال و اختصاصی آن به طور گسترده از سکه برای انجام معاملات مالی استفاده می کند و همچنین از DOGE برای جمع آوری کمک مالی برای اهداف خیرخواهانه استفاده می کند.

شیبا اینو چیست؟

Shiba Inu یک اکوسیستم غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاک چین Ethereum است که کاملاً توسط جامعه آن کنترل می شود. توابع اصلی تبادل …