چه چیزی در داخل بازی برای کسب درآمد وجود دارد

\ سلام! بیایید کمی بازی های بازی برای کسب درآمد را بررسی کنیم. ما در مورد چگونگی ایجاد یک و ترکیب NFT در آن بحث خواهیم کرد. این مقاله صرفاً بر روی مکانیک بلاک چین تمرکز می کند و به توسعه بازی نمی پردازد. هدف من این است که همه چیز را با استفاده از زبانی ساده با توضیحاتی در مورد تمام قسمت های ضروری توضیح دهم. بنابراین، بیایید شروع کنیم!

\

چرا آن موضوع (تکامل بازی و وضعیت) است

من از سال 2018 در توسعه بلاک چین غوطه ور بودم و در طول آن مدت، افراد زیادی را دیدم که بدون هیچ سرنخی از نحوه عملکرد آن، بازی های «بازی برای کسب درآمد» (p2e) را انجام می دادند. پروژه های بد زیادی وجود دارد، و بسیاری از مردم سعی می کنند بازی p2e خود را بدون درک مفهوم “طرح پونزی” یا اجرای فنی بسازند.

ایده این مقاله در ابتدا در اواسط سال 2022 و در جریان سخنرانی آفلاین من در یک رویداد ارز دیجیتال متولد شد. سپس، محتوای مقاله چندین بار از طریق صحبت‌های من در رویدادهای مختلف در کشورهای مختلف تغییر کرد. علاوه بر این، من سعی کردم تمام این مشکلات را خودم با ایجاد یک استارتاپ فناوری در این حوزه حل کنم. در طول مسیر شاهد علاقه زیاد به موضوع و سوءتفاهم های زیادی از مبانی بودم.

\ اینترنت با web1 شروع شد، جایی که شما به عنوان کاربر بیشتر مصرف کننده اطلاعات (خواندن) بودید. بعدها تبدیل به …