“چه زمانی و کجا” یافتن برنامه نویسان برنامه

عکس پروفایل نویسنده

@omgbobbygبابی گیل

نقش من به عنوان مدیرعامل مستلزم ارائه نظارت استراتژیک و فنی برای همه برنامه هایی است که تولید می کنیم. من عاشق کرپ هستم.

اگر حرکت بزرگ بعدی شما ایجاد یک برنامه است ، احتمالاً به فکر یافتن توسعه دهندگان برنامه یا یک آژانس توسعه برنامه برای ساخت پروژه های خود هستید. در حالی که هزاران منبع در مورد “چه” برای جستجوی وجود دارد ، دستیابی به اطلاعات خوب در مورد “چه زمانی” و “کجا” موضوع کمی دشوارتر است. آنچه به نظر می رسد جزئی جزئی است ، هنگامی اهمیت می یابد که شما وظیفه دارید بهترین افراد را برای ایجاد نرم افزار خود جذب کنید.

مسئله “کی” موضوعی است که ممکن است زودتر از آنچه تصور می کنید ظاهر شود. “کجای” وضعیت چیزی است که ریشه در نوع نگاه شما دارد نه در موقعیت جغرافیایی.

مانند ارزیابی مجموعه مهارت های توسعه دهندگان و مهارت آژانس هایی که ممکن است استخدام کنید ، فرمول جادویی وجود ندارد. هر برنامه متفاوت است ، به این معنی است که به درک فرآیند نیاز دارد – اقدامات خاصی وجود ندارد که بتوانیم مانند “توسعه دهندگان برنامه خود را در نیویورک پیدا کنید” یا “پس از اتمام کار X یک آژانس استخدام کنید” توصیه می کنیم.

به همین ترتیب ، من می خواهم در مورد “کی و کجا” بحث کنم تا امیدوارم کمی روند کار روشن شود.

“چه زمانی” از پیدا کردن برنامه …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور