چه اتفاقی برای سولانا (SOL) افتاد؟

Solana (SOL) ، یک پروژه بلاک چین سریع در حال ظهور ، در هفته های اخیر توجه سرمایه گذاران را در فضای رمزنگاری به خود جلب کرده است. نماد بومی این پلتفرم ، SOL ، در ماه آگوست هنگامی که از قیمت 31 دلار جهش کرد ، به بالاترین سطح تاریخ 213 دلار در هفته گذشته رسید. سولانا متعاقباً با وعده ارائه Dapp های بسیار مقیاس پذیر ، ایمن و غیرمتمرکز در امور مالی غیر متمرکز (DeFi) از استقبال گسترده ای برخوردار شد. با این حال ، رویدادهای غیر منتظره روند صعودی سولانا را در این هفته کوتاه کرد ، و باعث نزول سنگین قیمت SOL شد که باعث تعجب شرکت کنندگان در بازار شد.

تصویر
تصویر پروفایل Crypto Adventure Hacker Noon

@CryptoAdventureرمزنگاری ماجراجویی

بهترین مکان برای یک ماجراجویی جذاب برای همه چیز رمزنگاری شده.

Solana (SOL) ، یک پروژه بلاک چین سریع در حال ظهور ، در هفته های اخیر توجه سرمایه گذاران را در فضای رمزنگاری به خود جلب کرده است. نماد بومی این پلتفرم ، SOL ، در ماه آگوست هنگامی که از قیمت 31 دلار جهش کرد ، به بالاترین سطح تاریخ 213 دلار در هفته گذشته رسید.

این رشد سهمی باعث شده است که سولانا برجسته ترین نامها مانند BTC و ETH را به خود اختصاص دهد و در لیست ده ارزشمندترین پروژه های بلاک چین وارد شود. توکن SOL طی چند هفته گذشته در شرایطی پیش بینی شده است که سرعت فوق العاده سریع پروژه و هزینه معاملات پایین می تواند آن را به یک قاتل اتریوم تبدیل کند.

سولانا بعداً به دست آورد …