چشم به جلو: دنیای ثبت اختراع لنزهای تماسی هوشمند

این احتمال وجود دارد که هر فناوری عجیب و غریبی که تا به حال در مورد آن شنیده اید ادعا شده باشد که دارای حق ثبت اختراع، محافظت شده و بسیار محرمانه است. حق ثبت اختراع را می توان در جایی یافت که هم نوآوری و هم علاقه تجاری وجود دارد و اهمیت یک فناوری یا زمینه را برجسته می کند. این مطمئناً در مورد لنزهای تماسی هوشمند صادق است، و حتی اگر تقریباً هیچ کس واقعاً روی ساخت آنها کار نمی کند، می توانید ده ها حق ثبت اختراع پیدا کنید که راه حل های گاه احمقانه ای را برای نحوه عملکرد گجت آینده پیشنهاد می کنند.

پیشرفت‌های ما در XPANCEO، که توسط نمونه‌های اولیه به نمایش گذاشته شد، در حال ثبت اختراع هستند و ما به این حوزه کاری اهمیت زیادی می‌دهیم. طبیعتاً اولین مرحله تحلیل است. در این مقاله به آنچه در این زمینه می گذرد و چه نتایجی داریم می پردازیم. از آنجایی که درک پیچیدگی های ثبت اختراع می تواند چالش برانگیز باشد، ما با برخی اصطلاحات اولیه برای کمک به درک چیزها شروع می کنیم.

تعریف فرآیند ثبت اختراع

اول از همه، درک این نکته ضروری است که اخذ پتنت فرآیندی پیچیده و پرهزینه است. اغلب چندین سال طول می کشد تا تضمین کامل شود ثبت اختراع، که به یک اختراع یا یک مدل کاربردی حمایت قانونی می کند. ایده اصلی پشت ثبت اختراع، تسهیل تبادل نظر است. پتنت ها یک معامله را ارائه می دهند: مبتکران فاش می کنند…

Source link