چشمان خود را ببندید و آینده فناوری را تصور کنید: سمفونی دستگاه ها

چشمان خود را ببندید و تصور کنید که سال 2035 است. شما در حال کار بر روی یک پروژه جدید و هیجان انگیز هستید. شما اطلاعات جمع آوری کردید و با کارشناسان در مورد موضوع خود مصاحبه هایی انجام دادید. شما یک پیش نویس را با چند یادداشت غیررسمی شروع می کنید. کمی موسیقی پخش می کنید تا حال و هوا را تنظیم کنید و بتوانید اولین پاراگراف خود را بنویسید. اما از چه وسیله ای در این فرآیند خلاقانه استفاده کردید؟

اپل احتمالاً دنیایی را متصور است که در آن از Vision Pro X خود استفاده می‌کنید و ده سال از عرضه نسل اول محصول خود را گرامی می‌دارد. شاید آن را با یک صفحه کلید جادویی شیک جفت می کند، اشاره ای به محدودیت های صفحه کلید مجازی. اما این آینده یک سوال مهم را ایجاد می کند: آیا این دستگاه ها واقعاً برای هر کاری مناسب هستند؟

همانطور که من چند سال پیش زمانی که از صنعت راکد تلفن صحبت می کرد، نوشت، نبوغ اپل در استفاده از فناوری های جا افتاده و کاربرپسند کردن آنها نهفته است. آنها تلفن های هوشمند، تبلت ها و ساعت های هوشمند را دموکراتیک کردند. Vision Pro X تفاوتی ندارد و مرزهای واقعیت افزوده را به سمت آینده یکپارچه‌تر سوق می‌دهد.

با این حال، موفقیت نهایی آن نیاز به ابزارهای تخصصی را تحت الشعاع قرار نخواهد داد: یک نویسنده احتمالاً همچنان هوس کلیک رضایت‌بخش یک صفحه کلید فیزیکی را دارد، در حالی که یک عکاس یک دوربین همه کاره را در اولویت قرار می‌دهد. دستگاه ایده آل برای کار خاص است.

دنیای فناوری …

Source link