چرا OpenAI نمایش را در WWDC 2024 اپل دزدید؟

اپل با تلاش برای بازپس‌گیری هوش مصنوعی به عنوان «هوش اپل» در WWDC سالانه خود در 10 ژوئن، تلاش کرد. چمن. به این دلیل که دستیار صوتی سیری اپل از ChatGPT OpenAI کمک می کند.

در WWDC، اپل __اعلام کرد __ که این شرکت با OpenAI همکاری می کند تا به سیری اجازه دهد پس از کسب رضایت کاربر، پاسخ های خود را با اطلاعات پایگاه دانش ChatGPT تکمیل کند. این با عرضه iOS 18 موثر خواهد بود.

علاوه بر این، سیری در حال دریافت تعدادی ارتقاء عمده هوش مصنوعی است. به عنوان مثال، سیری اکنون از آگاهی زمینه ای بهتری برخوردار است، و به آن اجازه می دهد تا دستورات را پیوند دهد و بر اساس آنچه روی صفحه نمایش داده می شود و داده های شخصی کاربر، زمینه پرس و جوها را بهتر درک کند. سیری می‌تواند با ارائه تصحیح، بازنویسی پیشنهادات، تنظیمات لحن و گزینه‌های پاسخ هوشمند به نوشتن کارهایی مانند ایمیل‌ها، اسناد و پیام‌ها کمک کند.

سیری و OpenAI

برای برخی درخواست‌های پیچیده سیری، اپل از کاربران می‌خواهد برای پاسخ‌های کامل‌تر با ChatGPT ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، اپل در حال ادغام ChatGPT با سایر بخش‌های سیستم عامل، مانند کمک به ترکیب متن است. (طبق گفته اپل، کاربران…

Source link