چرا 96 درصد از تحولات چابک شکست می خورند – در اینجا دلیلی وجود دارد که شما نباید زحمت بکشید

در طول 4 سال گذشته، من میلیون‌ها داده از هزاران تیم مهندسی را بررسی کرده‌ام، هزاران مهندس نرم‌افزار را مورد بررسی قرار داده‌ام و ده‌ها نفر از رهبران مهندسی را مربیگری کرده‌ام. این تحقیق شامل یافته هایی است که 83 درصد از مهندسان نرم افزار از فرسودگی شغلی رنج می برند، 75 درصد از مهندسان نرم افزار به دلیل گزارش تخلف در محل کار با تلافی مواجه می شوند و 89 درصد از تصمیم گیرندگان تجاری نگران تحویل به موقع پروژه های نرم افزاری در سازمان خود هستند. .

من همچنین نقص های فاجعه بار نرم افزار را در کتاب بررسی کرده ام “چگونه از خود در برابر رایانه های قاتل محافظت کنیم”، که در آن خرابی های نرم افزاری منجر به ورود هواپیماها به «غواصی مرگ»، تصادفات مرگبار با اتومبیل و مصرف بیش از حد تشعشعات کشنده در بیمارستان ها شده است. در چند ماه گذشته، من همچنین با یک روانشناس بالینی مجرب و یک تیم تحقیقاتی برجسته از جمله یک روانشناس آموزش دیده در مقطع دکترا و یک دانشمند رفتارشناسی آموزش دیده دکترا با تجربه در دانشگاه آکسفورد کار کرده ام.

این کار همه بر این هدف متمرکز شده است که چرا برخی از تیم‌های مهندسی بهتر از دیگران عمل می‌کنند و چگونه تغییرات ممکن است.

نرخ موفقیت در مورد تحولات بسیار ناخوشایند است، گزارش State Of Agile در سال 2018 نشان داد که 96٪ از تحولات چابک قادر به ایجاد قابلیت سازگاری با …

Source link