چرا یادگیری کد نویسی با استفاده از روش تمرین فعال بهتر است

برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده ماهر جاوا ، ممکن است نیاز به کدنویسی زیادی داشته باشید. تمرین کلید یادگیری کد است. قانون مالکوم گلدول 10 هزار ساعته: تمرین یک مهارت خاص (شامل برنامه نویسی و برنامه نویسی) به مدت حدود 20 ساعت در هفته و به طور کلی ده سال ، کلید موفقیت در هر زمینه ای است. کوچک شروع کنید. آهسته شروع کنید و مهارت های خود را گسترش دهید تا در ابتدا غرق نشوید و در نتیجه ، کل فرایند را برای خود آسان کنید. به طور مرتب درباره جاوا بخوانید تا بیشتر کاوش کنید ، انگیزه خود را حفظ کنید و به روز باشید ، اما به یاد داشته باشید که بیشتر از آنچه می خوانید کد بنویسید.

تصویر
عکس پروفایل جانی هکر نون

جانی

توسعه دهنده ارشد جاوا و مدرس جاوا در دوره های برنامه نویسی Learning Tree International.

آیا مایل به شروع حرفه ای در برنامه نویسی هستید؟ یا احتمالاً شما یک سرگرم کننده اختصاصی هستید که می خواهد فقط برای سرگرمی برنامه نویسی را امتحان کند؟ به احتمال زیاد شما قبلاً با انبوهی از کتابهای برنامه نویسی مختلف مسلح شده اید و برای مثال روز خود را با آموزشهای Youtube در مورد نحوه یادگیری جاوا شروع می کنید.

با تمام این موارد ، ممکن است هنوز در مورد مهارت های برنامه نویسی خود کمی آگاه باشید و مطمئن نباشید که چگونه و چگونه برنامه نویسی را شروع کنید. به عنوان معلم جاوا ، من اغلب با دانش آموزانی برخورد می کنم که به طور مداوم در مورد موضوعات زیادی می خوانند و دائماً سعی می کنند بیشتر جستجو کنند. با این حال ، آنها اغلب در مورد استفاده از دانش خود در زندگی واقعی و واقعی گیج می شوند …