چرا یادگیری کدگذاری برای کودکان در این عصر دیجیتال مهم است

؛

عکس پروفایل نویسنده

@سنگمانیش کومار

سلام ، نویسنده من در وبلاگ های مختلف شامل Business.com ، Buzzfeed.com ، Forbes.com ، Customerthink.com است

آینده دنیای ما را می توان در فناوری یافت. به همین دلیل آشنایی و دانستن اصول فن آوری برای ما بعنوان یک گونه ضروری شده است و این بیشتر در مورد بچه های ما اعمال می شود ، کاربران اصلی آینده دنیایی که به طور فزاینده ای دیجیتالی می شود و بر اساس زبان کدگذاری ساخته شده است.

امروز ، ما به تدریج شاهد تغییر هر جنبه از زندگی خود هستیم. دوربین شما؟ حالا یک دوربین دیجیتال است. گوشی خود را؟ اکنون در جیب شما است. کارتهای اعتباری شما؟ به گزینه های پرداخت هوشمند نگاه کنید. همه کارهایی که ما انجام می دهیم اکنون تحت بررسی هستند تا بتوانند رایانه ای شوند یا به دنیای مجازی منتقل شوند. در زمان مناسب ، ما در جهانی کاملاً فناوری و دیجیتالی زندگی خواهیم کرد. و ممکن است اشتباه نباشد اگر بگوییم ما در آغاز آن دوران هستیم.

تحصیلات فرایندی است که به موجب آن فرزندان خود را با دانش و مهارتهایی که ممکن است به زندگی سالم و نیاز به پیشرفت در آنها داشته باشند ، آماده و غنی می کنیم. با این حال ، این روند باید با نیازهای زمان حال و آینده همسو باشد.

بچه ها امروز باید خیلی بیشتر از آنچه قبل از عصر فن آوری لازم داشتیم یاد بگیرند. ما آنها را برای جهانی متفاوت و بسیار رایانه ای آماده می کنیم ، به همین دلیل است که معتقدیم آنها نیز باید احساس کنند …