چرا و چگونه ما از Singer برای بوت استرپ کردن MVP خود استفاده کردیم

عکس پروفایل نویسنده

یکی از (بسیاری) کارهای سخت در مورد انجام یک استارتاپ این است که بدانید MVP باید چه باشد. شما در حال معامله بین ارائه کاری هستید که “به اندازه کافی خوب” باشد و مردم را به استفاده از شما (یا سرمایه گذاری در آن) و انجام سریع کار تحریک کند. در این مقاله ، ما چگونگی مبارزه با این تجارت را بررسی خواهیم کرد. به طور خاص ، ما تصمیمات خود را در مورد چگونگی استفاده از Singer برای راه اندازی MVP خود بررسی می کنیم. این چیزی است که ما در مورد آن س questionsالات زیادی می گیریم و برای ما سخت بود که خودمان را بفهمیم!

هنگامی که ما برای ایجاد یک MVP برای پروژه ادغام داده های خود تلاش کردیم ، با این اعلان شروع کردیم:

  • یک پروژه یکپارچه سازی داده های OSS ایجاد کنید که شامل تمام ویژگی های اصلی Singer باشد. علاوه بر این ، باید دارای رابط کاربری باشد که توسط کاربران غیر فنی قابل استفاده باشد و دارای برنامه ریزی و ردیابی شغل در درجه تولید باشد.
  • این کار را در یک ماه انجام دهید.
  • برای راه اندازی آن از Singer استفاده کنید.

ما از ابتدا می دانستیم که در طولانی مدت ، نمی خواهیم Singer هسته اصلی کار سیستم عامل ما باشد. در کوتاه مدت ، با این وجود ، ما می خواستیم اکوسیستم ادغام خود را از دسترسی ها و اهداف موجود Singer خارج کنیم. بنابراین آیا ما باید Singer را در ابتدای راه اندازی بوت استرپ بخشی از سیستم عامل اصلی خود قرار دهیم؟ و اگر چنین است ، با چه هزینه ای؟

این تصویر طیف گزینه هایی را که ما در نظر گرفته ایم ، از بسته بندی UI در اطراف … نشان می دهد.