چرا ورود Google به بازار VPN به معنای جدی گرفتن امنیت موبایل است؟

عکس پروفایل نویسنده

@پیتر جابزپیتر جابز

پیتر جابز نویسنده فناوری و بلاکچین است. ویژه در VentureBeat.

VPN ها گاهی اوقات به عنوان محافظت از اطلاعات شخصی شما به صورت آنلاین ، یک لوکس اختیاری تلقی می شوند ، اما با ورود Google به سرویس خود ، آیا VPN های موبایل بالاخره مورد توجه قرار می گیرند؟

رابطه گوگل با VPN در واقع فراتر از اعلامیه اخیر آنها در مورد در دسترس بودن سرویس خود برای مشترکان Google One است ، اما تلاش های اولیه این غول فناوری به مشترکین تلفن همراه Google Fi در تلفن های هوشمند Android محدود شد. با این حال ، این شرکت تصمیم گرفته است تا VPN مبتنی بر Android را برای همه مشترکین در راه حل ذخیره سازی ابری Google One 2 ترابایتی خود توسعه دهد و به صورت رایگان ارائه دهد.

در حالی که VPN در حال حاضر محدود به کاربران اندروید در ایالات متحده است ، قرار است ماههای آینده به کاربران iOS ، Windows و Mac در سراسر جهان گسترش یابد.

(تصویر: تحقیقات بازار را به حداکثر برسانید)

تلاش های گوگل برای ورود به بازی VPN می تواند یک تصمیم استراتژیک برای ورود به یک بازار جهانی باشد که پیش بینی می شود رشد قابل توجهی – به ویژه در آمریکای شمالی و اروپا طی 5 سال آینده را تجربه کند.

این سرویس در دسترس کاربران برنامه قیمت گذاری 2 ترابایتی Google One خواهد بود که هزینه آن 9.99 دلار در هر ماه یا 99.99 دلار در سال است. این باعث می شود یک …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور