چرا من یک دوره رایگان وبلاگ نویسی را شروع کردم

عکس پروفایل نویسنده

@پیتینپیتین

من خالق محتوا هستم. من دوره های رایگان وبلاگ نویسی را تولید می کنم که ریشه در بازاریابی محتوا و سئو دارد.

دختر 6 ساله ام یک بار به من گفت “مادر ، من کار شما را نمی فهمم. چرا به مطب نمی روید؟ چرا همیشه فقط روی لپ تاپ خود تایپ می کنید؟ خیلی لفظی است پاکت (ایمیل) بسیار زیاد است! ”

من صریحاً به او گفتم که من چیزهای کودک را “می فروشم”. من به او گفتم ، “من پوشک ، صندلی ماشین ، بطری کودک می فروشم …”

“اما مادر ، آن چیزها کجاست؟ من نمی توانم آنها را ببینم! “

چگونه حتی می توانید “بازاریابی وابسته” را برای کودک 6 ساله توضیح دهید؟ بنابراین من فقط موضوع را منحرف کردم و به او گفتم …

“آیا می خواهید من به کار در یک دفتر برگردم؟ چه کسی از شما مراقبت خواهد کرد؟ ” وی پاسخ داد: “من می توانم بعد از مدرسه در خانه با تو بروم و در حین کار در گوشه ای بنشینم” ، اما همه ما می دانیم که به ندرت امکان پذیر است.

باید صادقانه بگویم ، من همیشه برای ادامه این دوره دلسرد شده ام. هر بار که از وب سایت های “قهرمانان” وبلاگ نویسی خود بازدید می کنم ، می خواهم جلوی کاری را که می خواهم بگیرم. چه جهنمی می خواهم با این معلمان دفاعی “رقابت” کنم؟ چرا کسی دروس من را می خواند؟

یک روز صبح ، وقتی مطالب وبلاگ قدیمی خود را به روز می کردم ، ایده ای ایجاد شد و من این ایده را مدیون “کتاب ریاضی” هستیم که برای آموزش در خانه استفاده می کنیم – زندگی فرد ریاضی ، همانطور که همه ما می دانیم ، می تواند یک موضوع ترسناک باشد. دختر وقتی وقت ریاضی است همیشه بدخلق یا خواب آلود است.

از آنجایی که هم من و هم دخترم برای اولین بار دبیر خانه هستیم (به دلیل همه گیری Covid19) ، من احساسات دخترم را در مورد ریاضیات – خسته کننده و جالب نیستم. با این حال ، کتاب (زندگی) فرد دیدگاه های ما را تغییر داد. نویسنده در یک فرم داستانی می نویسد ، داستان های خنده دار و شوخ طبعی را تعریف می کند که دخترم بسیار لذت می برد ، ما حتی متوجه نمی شویم که ریاضی می خوانیم.

بنابراین فکر کردم ، چرا یک دوره وبلاگ نویسی با لحنی سبک ، چیزی که دختر 6 ساله من می تواند لذت ببرد و درک کند ، نمی نویسم.

آنجا. تولد دوره رایگان وبلاگ نویسی من. او احتمالاً 10 سال دیگر آن را می خواند. در آن زمان ، او می تواند آزادی انجام کاری را که دوست دارد داشته باشد و هرگز نگران “کار” در آینده نباشد.

این را بررسی کنید: https://fulltimeblogging.com/

برچسب ها

با هکر نون همراه باشید

حساب رایگان خود را ایجاد کنید تا قفل تجربه خواندن سفارشی خود را باز کنید.