چرا فروش شکاف برای موفقیت در فروش نرم افزار مدرن ضروری است

فروش شکاف بازی را در فروش نرم افزار برای من تغییر داد و چالش ها را به بردهای بزرگ تبدیل کرد.

بیایید برخی از اصول اولیه و نکات آسان و عملی را بررسی کنیم تا به شما کمک کند فروش خود را با این رویکرد عالی افزایش دهید.

چرا فروش سخت است؟

فروش می تواند یک بازی سخت باشد، حتی برای حرفه ای ها. بازار همیشه در حال تغییر است، با رقبای جدید و تغییر انتظارات مشتری (و البته هوش مصنوعی). فهمیدن اینکه چرا فروش چالش برانگیز است، اولین قدم برای بهتر شدن در آن است.

یکی از دلایل عمده سخت بودن فروش این است که افراد غیرقابل پیش بینی هستند. خریداران همیشه منطقی عمل نمی کنند. تصمیمات آنها می تواند تحت تأثیر احساسات، تعصبات شخصی و فشارهای بیرونی قرار گیرد. این بدان معنی است که حتی یک زمین عالی هم می تواند علامت خود را از دست بدهد اگر در سطح شخصی به هم متصل نشود.

به علاوه، فناوری دیجیتال چشم انداز فروش را بسیار تغییر داده است. خریداران اطلاعات زیادی در دستان خود دارند که آنها را آگاه تر و گاهی شکاک تر می کند (بنابراین شما به بیش از 5 پیگیری سال درست کردنه) آنها اغلب قبل از صحبت با یک فروشنده تحقیقات زیادی انجام می دهند، بنابراین شما باید ارزشی فراتر از آنچه آنها قبلا می دانند ارائه دهید.

یکی دیگر از چالش‌های موجود، سر و صدای زیاد است (در نتیجه – افزایش چرخه فروش). با وجود بسیاری از برندها که برای جلب توجه می جنگند، شنیدن پیام شما دشوار است. شما نیاز به یک استراتژی دارید …

Source link