چرا طراحی های API در گذشته جا مانده است

عکس پروفایل نویسنده

@بوفبوف

بوف در حال ایجاد روش بهتری برای کار با Protobuf است

این صنعت از زبانهای تایپ شده ایستا استقبال کرده است ، اما طراحی API بیست سال در گذشته باقی مانده است. توسعه مبتنی بر طرحواره فرصتی را برای جذب طراحی API به زمان حال فراهم می کند.

دو دهه پیش ، به طور گسترده ای استدلال می شد که زبانهای برنامه نویسی پویا از تولید بیشتری برخوردار هستند زیرا شما مجبور نبودید وقت خود را صرف پرداختن به امضاهای نوع کنید. بنابراین ، تنها دلیل استفاده از یک زبان تایپی ثابت ، عملکرد بهتر بود. به حقیقت گفته شود ، در آن زمان ، این استدلال از اعتبار بالایی برخوردار بود و بسیاری از سازمان ها ترجیح دادند از جاوا جهان و به سمت پایتون ها دور شوند. با این حال ، این بیشتر به دلیل خاص بودن زبانهای نوع استاتیک در استفاده گسترده و به دلیل کمبود ابزار موجود در آن زمان برای پشتیبانی از آنها بود.

تاکنون ، این ابزار بسیار گسترده تر شده است. در حقیقت ، این صنعت به مرور زمان آموخته است که زبانهای تایپ شده در حالت واقعی تعداد زیادی از ابزارهای جدید را قادر می سازند و در نهایت ، این ابزار می تواند به شدت تولیدکننده و قابلیت نگهداری پایگاه کد را به شدت بهبود بخشد. ویژگی های ویرایشگر مانند تکمیل خودکار و پرش به تعریف باعث می شود که برنامه نویسان بسیار پربارتر باشند و عمدتا فقط به زبان های تایپ شده ثابت امکان پذیر هستند.

ما می بینیم که TypeScript …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور