چرا شبکه آزمایشی مشوق ۱۲۰ میلیون دلاری آنالوگ یک تغییر دهنده بازی برای قابلیت همکاری بلاک چین است؟

آنالوگ یک شبکه آزمایشی با انگیزه راه‌اندازی کرده است که به ارزش تقریبی ۱۲۰ میلیون دلار از توکن‌های ANLOG بومی خود را به شرکت‌کنندگان اختصاص می‌دهد، این سرمایه‌گذاری قابل توجه برای تشویق توسعه‌دهندگان، اعضای جامعه و اعتباردهندگان به تعامل و مشارکت در توسعه پروتکل‌های ارتباطی آنالوگ است. .

آنالوگ که به‌خاطر پروتکل Layer-0 شناخته می‌شود، قابلیت همکاری را در بین شبکه‌های مختلف بلاک چین تسهیل می‌کند. این توسعه گامی حیاتی در جهت دستیابی به تعامل و عملکرد یکپارچه در میان اکوسیستم‌های بلاک چین مختلف با اجازه دادن به توسعه‌دهندگان برای ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) است که می‌توانند بر روی چندین بلاک چین کار کنند.

اکوسیستم آنالوگ:

  1. ساعت آنالوگ: این جزء به عنوان یک پروتکل نمایه سازی و پرس و جوی تمام پشته عمل می کند که فرآیند دسترسی به داده های web3 را ساده می کند. از یک نقطه پایانی GraphQL استفاده می کند تا به توسعه دهندگان دسترسی کارآمد به داده ها را ارائه دهد. Watch SDK و Watch Portal میزبانی‌شده برای بهینه‌سازی گردش کار توسعه‌دهندگان با مدیریت‌پذیرتر و شهودی‌تر کردن درخواست‌های داده طراحی شده‌اند.

  2. GMP آنالوگ (گذراندن پیام عمومی): این ویژگی به عنوان یک لایه ارتباطی بدون مجوز، dApps را قادر می سازد تا پیام ها را از طریق بلاک چین های مختلف ارسال و دریافت کند، بنابراین از تبادل سیال اطلاعات و …

Source link