چرا سالمندان باید کد نویسی را یاد بگیرند

یادگیری کد نویسی مانند یادگیری یک زبان جدید است و ممکن است مزایای سلامتی مشابهی برای سالمندان داشته باشد. برنامه نویسی به سالمندان کمک می کند تا چیزهای جدیدی یاد بگیرند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. همچنین می تواند به کاهش انزوای اجتماعی کمک کند زیرا آنها نحوه استفاده از رایانه را می دانند. برنامه نویسی ممکن است توانایی افراد مسن را در ارتباط با دیگران با استفاده از فناوری بهبود بخشد.

تصویر
عکس پروفایل امی شاه هکر ظهر

امی شاه

خواننده و نویسنده چند پتانسیل.

اگرچه همه گیری کووید -19 برای همه بسیار دشوار بوده است ، اما به ویژه برای افراد مسن وحشتناک بوده است. بسیاری از سالمندان از نظر اجتماعی منزوی شده اند. در برخی موارد ، این امر ناشی از مشکلات بهداشتی موجود بوده که آنها را در معرض خطر مرگ و میر ناشی از ویروس قرار می دهد. این مقاله برای بحث در مورد راه های بهبود رفاه سالمندان الهام گرفته شده است. به طور خاص ، نحوه یادگیری کد نویسی می تواند تفاوت بزرگی را برای سالمندان ایجاد کند.

بسیاری از ایالت های آمریکا به شهروندان سالمند شهریه رایگان ارائه می دهند تا بتوانند در کلاس های کالج برای یادگیری موضوعات مختلف از جمله برنامه نویسی شرکت کنند. علاوه بر این ، مطالب زیادی در مورد یادگیری زبان های خارجی و چگونگی کمک به آن برای حفظ دانش سالمندان نوشته شده است. مقاله اخیر پیخارد و کلیمووا نیز این موضوع را برجسته می کند. در حقیقت ، به عنوان یک روانپزشک سالمند ، من آگاه هستم که در کتاب های درسی نحوه مراقبت صحیح از سلامت روانی سالمندان بحث شده است. آموزش کد نویسی …