چرا سازندگان به یک مدل جدید نیاز دارند؟

سلام، سازندگان محتوا! احتمالاً سر و صدایی را شنیده اید که به روز رسانی اخیر گوگل باعث ویرانی نویسندگان وبلاگ شده است. اما نکته مهم اینجاست: سازندگان ویدیو، ممکن است شما در صف بعدی برای تغییر مشابه باشید.

چکش گوگل: دیگر فقط برای بلاگرها نیست

بنابراین، این به روز رسانی گوگل چه مشکلی دارد؟ خوب، آخرین به‌روزرسانی محتوای مفید (HCU) اساساً هزاران وبلاگ نویس را از نتایج جستجوی Google حذف کرد. مطمئناً، برخی از وبلاگ‌ها برای سال‌ها ما را با کرک‌های بی‌فایده هرزنامه می‌فرستادند، اما بسیاری از وبلاگ‌های واقعاً جالب و آموزنده در آتش متقابل گرفتار شدند. بسیاری مجبور شدند مغازه را به طور کامل تعطیل کنند.

اکنون، ممکن است فکر کنید، “هی، گوگل فقط دارد چیزهای نامربوط را حذف می کند، درست است؟” اشتباه. گوگل شماره گیری عدالت را حتی بیشتر رد کرد. این روزها، رتبه‌بندی در گوگل فقط به محتوای شگفت‌انگیز مربوط نمی‌شود – شما نیز به یک امتیاز عالی Domain Authority (DA) نیاز دارید. ترجمه؟ ناشران بزرگ تمام قدرت را به دست می آورند.

مدرک می خواهید؟ این را بررسی کنید: The Verge یک مقاله هرزنامه عمدی ایجاد کرد که در رتبه دوم “بهترین چاپگر” قرار دارد. بله شما آنرا درست خواندید. دومین. این فقط نوک کوه یخ است، مردم.

سازندگان ویدیو، شما هم ایمن نیستید

شما می گویید: «اما من یک سازنده ویدیو هستم. “چرا باید به گوگل و وبلاگ نویسان اهمیت بدهم؟” دلیلش اینجاست: یوتیوب. و صاحب یوتیوب کیست؟ بله، گوگل

در حالی که…

Source link