چرا تعهدات Adobe به هوش مصنوعی و ESG بر پتانسیل بازگشت بازار سهام تأکید می کند؟

نیمه اول سال 2024 یک دوره چالش برانگیز برای سهام Adobe (NASDAQ:ADBE) بوده است، با کاهش شدید حدود 20٪ در شش ماه گذشته. با این حال، سرمایه‌گذاران می‌توانند به نوآوری‌های آینده و شهرت نمونه غول نرم‌افزاری ESG به عنوان پایه‌ای محکم برای بهبود بازار درازمدت نگاه کنند.

Adobe سهامی در حال رشد است که با وجود کمبودهای اخیر، همچنان محبوب است. شرکتی که در فهرست نزدک قرار دارد اخیراً در میان این شرکت ها قرار گرفته است بیشترین سهام جستجو شده در Zack.com، سطوح بالاتری از علاقه خرده فروشی در شرکت را برجسته می کند.

مهمتر از همه، عملکرد ادوبی در پی همه‌گیری نشان می‌دهد شرکتی که هنوز به طور کامل از فروش گسترده سهام فناوری که در وال استریت در سال 2022 رخ داد، بهبود نیافته است.

حتی با وجود رکودهای اخیر، سهام Adobe تقریباً 70 درصد بالاتر از نقطه ورود خود در سه ماهه سوم 2019 باقی مانده است. با این حال، در حدود 33 درصد کمتر از اوج بازار در سال 2021، سرمایه گذاران می توانند از آنجایی که سرمایه بازار زیادی برای بهبودی وجود دارد، خوش بین باشند.

اما بازگشت Adobe به اوج قبلی خود چقدر قابل دستیابی است؟ بیایید چشم انداز سهام را در کنار عملکرد فعلی آن در بازار بررسی کنیم:

پذیرش هوش مصنوعی مسیر Adobe را تعیین می کند

پیامدهای رونق مداوم هوش مصنوعی مولد برای Adobe قابل اغراق نیست. ابزارهای تولیدی این پتانسیل را دارند که نرم افزار را همانطور که می شناسیم مختل کنند،…

Source link