پی پال مرا رها کرد. Crypto Saved Me

نیجریه در سال 2021 برای من اتفاق افتاد. شغلم را از دست دادم زیرا درگاه های پرداخت مانند PayPal و Stripe خدمات خود را به نیجریه ای ها ارائه نمی دادند.

اما این تنها بار نبود. در سال 2022 نزدیک بود شغل دیگری را از دست بدهم. وارد حالت وحشت شدم. من شروع به جستجوی گزینه های جایگزین کردم تا اینکه به طور تصادفی با یک مکالمه در X در مورد پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده مواجه شدم.

من بلافاصله از آن سوراخ خرگوش پایین رفتم، مشتری را متقاعد کردم که با پرداخت ارز دیجیتال موافقت کند و برای کارم به USDT پرداختی دریافت کردم. به جرات می توان گفت از آن زمان به بعد هرگز به عقب نگاه نکردم. هر پنی که تا کنون از راه دور به دست آورده اید، در ارزهای دیجیتال بوده است. این دراماتیک به نظر می رسد، اما ارزهای رمزپایه – استیبل کوین ها، چون باید آن را پایین بیاورم – مسیر زندگی من را تغییر دادند.

من در نیجریه زندگی و کار می کنم، جایی که پذیرش استیبل کوین در حال افزایش است. دلیل این افزایش را می توان به این واقعیت نسبت داد که نیجریه (بزرگترین اقتصاد آفریقا) با کاهش ارزش پول محلی خود، نایرا، دست و پنجه نرم می کند. این امر شهروندان را به سمت اشکال دیگر ذخیره ارزش سوق داده است زیرا پس انداز آنها در مقابل چشمان آنها فرسایش می یابد. اگرچه سفر من به سمت کشف استیبل کوین ها به این دلیل بود که می خواستم برای کارم پول دریافت کنم، اما اینجا ماندم زیرا در نهایت سودآوری آن ثابت شده است. به خصوص اگر کاهش ارزش پول را در نظر بگیرید …

Source link