پیکربندی ما برای اولین بار به گوگل کمک می کند تا سایت شما را درک کند! • Yoast

زمانی که کسب و کار خود را شروع کردید، اولین قدم هایی که برای تثبیت خود در بازار برداشتید چه بود؟ احتمالاً به یک نام فکر کرده اید و یک لوگو برای همراهی با آن ایجاد کرده اید. چه کسی می داند، شاید شما نیز چند حساب اجتماعی ایجاد کرده اید تا فوراً کسب و کار خود را به مشتریان بالقوه معرفی کنید. اما مانند بسیاری از مشاغل، چه آنلاین و چه آفلاین، احتمالاً شما نیز یک وب سایت برای دستیابی به مخاطبان خود ایجاد کرده اید. که عالی است. با این حال، حتی زمانی که وب سایت شما برای مدتی فعال است، معرفی صحیح وب سایت خود به گوگل نیز مهم است. در این پست، توضیح خواهیم داد که چرا و چگونه می توانید این کار را با استفاده از پیکربندی جدید برای اولین بار انجام دهید!


نکته حرفه ای

از زمان Yoast SEO 18.9، ما تمرین پیکربندی را با تجربه پیکربندی جدید برای اولین بار جایگزین کرده ایم. پیکربندی برای اولین بار در نسخه رایگان و Premium Yoast SEO در دسترس است. برای دسترسی به پیکربندی، افزونه ما را به آخرین نسخه به روز کنید! اگر تمرین پیکربندی قبلی ما را کامل کرده باشید یا سایت خود را در نسخه های قبلی پیکربندی کرده باشید، صفحه خوش آمدگویی پیکربندی جدید برای اولین بار را نخواهید دید.

چرا سایت خود را به گوگل معرفی کنید؟

راه های زیادی برای تبلیغ وب سایت و ترغیب مخاطبان به بازدید آنلاین شما وجود دارد. سرمایه گذاری در سئو و بهینه سازی صفحات خود برای موتورهای جستجو نیز ارزش زیادی دارد. که ممکن است از قبل از آن آگاه باشید. اما آیا می دانید که می توانید درک گوگل از وب سایت خود را افزایش دهید که به آنها کمک می کند تا سایت شما را حتی بهتر ارائه دهند؟ با ارائه برخی از اطلاعات اولیه، اما حیاتی در مورد کسب و کار خود به Google، شانس بیشتری برای نشان دادن اطلاعات صحیح توسط Google به کاربران خود خواهید داشت. همچنین می‌تواند شانس شما را برای دریافت پانل دانش درباره کسب‌وکارتان افزایش دهد، بلوکی که گاهی اوقات در سمت راست نتایج جستجوی خود می‌بینید.

با این حال، ارائه این اطلاعات به گوگل و اطمینان از صحت آن، به طور خودکار انجام نمی شود. شما باید به گوگل کمک کنید تا درک بهتری از وب سایت و کسب و کار شما داشته باشد. با معرفی درست خود زیرا اگر این کار را نکنید، ممکن است گوگل متوجه نشود که وب سایت شما چه چیزی برای ارائه دارد. شبیه یک مغازه بدون علامت در جلو. و این باعث می شود که گوگل جذابیت کمتری برای هدایت افراد به وب سایت شما داشته باشد، زیرا آنها کاملاً مطمئن نیستند که در آنجا چه چیزی پیدا خواهند کرد.

داده های ساخت یافته راه رو به جلو است

بنابراین چگونه به گوگل کمک می کنید تا درک بهتری از وب سایت شما داشته باشد؟ با استفاده از داده های ساخت یافته اساساً، داده های ساختاریافته راهی برای توصیف سایت و محتوای آن به روشی است که برای موتورهای جستجو به راحتی قابل درک باشد. محتوای شما را به کدی تبدیل می کند که موتورهای جستجو می توانند فوراً آن را پردازش کنند. موتورهای جستجو مانند گوگل این کد را می خوانند و از آن برای نمایش صفحات شما به روشی بسیار بهتر و غنی تر در نتایج جستجو استفاده می کنند. و افزودن این کد به وب سایت شما کاری نیست که خودتان انجام دهید. Yoast SEO به طور خودکار تعداد زیادی از این داده های ساختاریافته را برای شما اضافه می کند و به گوگل کمک می کند تا ایده بهتری از محتوای صفحات شما پیدا کند.

Yoast SEO با ایجاد یک چارچوب داده ساختاریافته از صفحات خود، به شما امکان می دهد انواع مختلفی از محتوا را تنظیم کنید و با ارائه بلوک های داده ساختاریافته، اضافه کردن داده های ساختار یافته به صفحات خود را برای شما آسان می کند. اما مهم است که از ابتدا شروع کنید و اطلاعات اولیه خود را به درستی دریافت کنید. به همین دلیل است که ما این پیکربندی را برای اولین بار ایجاد کرده ایم. پیکربندی به شما امکان می دهد این اطلاعات را ارائه دهید و اولین اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار Google قرار دهید.

با پیکربندی برای اولین بار از Yoast SEO بیشترین بهره را ببرید

تکمیل این پیکربندی فقط چند دقیقه طول می‌کشد، اما به شما اجازه می‌دهد تا برخی از اطلاعات اولیه درباره وب‌سایت و کسب‌وکار خود را ارائه دهید. این به Google کمک می کند تا درک درستی داشته باشد و این اطلاعات را به روشی غنی نشان دهد. همانطور که قبلاً گفتیم، این اطلاعات می تواند به شما کمک کند پانل دانش خود را که از نتایج جستجوی معمولی متمایز است، به دست آورید.

علاوه بر این اطلاعاتی که در اختیار گوگل قرار می دهید، این پیکربندی همچنین به Yoast SEO کمک می کند تا درک بهتری از وب سایت شما داشته باشد. چرا آن را میخواهید؟ خوب، زیرا این امکان را برای ما فراهم می کند تا نکات سئو بهتری را به شما ارائه دهیم که به شما در رتبه بندی شما کمک می کند. به علاوه به ما امکان می دهد تنظیمات فنی SEO را بهبود ببخشیم، مانند افزودن خودکار داده های ساختار یافته مناسب به صفحات شما. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که تنظیمات SEO شما به درستی تنظیم شده است. این به شما کمک می کند از Yoast SEO بیشترین بهره را ببرید.

این پیکربندی دارای 5 مرحله است که تنظیمات ضروری Yoast SEO را پیکربندی می کند و به Google می گوید که چه نوع سایتی دارید. دست شما را می گیرد و دقیقاً توضیح می دهد که با هر قدمی که برمی دارید چه اتفاقی می افتد.

پیش نمایش مراحل اولیه در پیکربندی اولین بار

اگر در مورد تمام مراحل این پیکربندی و نحوه تکمیل آنها کنجکاو هستید، مقاله راهنمای ما را در مورد نحوه استفاده از تنظیمات اولین بار Yoast SEO بخوانید. و بعد از اینکه تمام 5 مرحله را کامل کردید، آماده هستید! لازم نیست این پیکربندی را تکرار کنید، زیرا این چیزی است که یک بار برای Yoast SEO و Google تنظیم می کنید. این است مگر اینکه نام کسب و کار یا لوگوی خود را تغییر دهید! اما ما انجام این کار را اغلب توصیه نمی کنیم.

برای جمع بندی همه چیز، مطمئن شوید که روی پای راست پیاده شوید و پیکربندی را برای اولین بار انجام دهید! زمان زیادی از شما نمی گیرد و به گوگل کمک می کند تا درک بهتری از وب سایت شما پیدا کند.

Yoast SEO با تمرینات سئو به شما کمک می کند تا رتبه بندی کنید

در حالی که در حال انجام آن هستید، حتماً تمرینات SEO را که به Yoast SEO اضافه کرده ایم، بررسی کنید. درست مانند اینکه چگونه باید ورزش کنید، “ورزش کنید” تا خود را تناسب اندام و قوی نگه دارید، همچنین باید برای کمک به “سئو” مناسب وب سایت خود تلاش کنید. اما سئو می تواند سخت باشد و زمان زیادی را از شما بگیرد. برای سهولت و مدیریت بیشتر، این تمرینات سئو را ایجاد کرده‌ایم که می‌توانید به طور منظم انجام دهید تا وب سایت خود را متناسب نگه دارید.

علاوه بر پیکربندی بار اول، ما همچنین تمرینی داریم که به شما کمک می‌کند با محتوایی که می‌خواهید رتبه‌بندی کنید، و تمرینی که می‌توانید از آن برای یافتن محتوای بدون پیوند خود برای افراد استفاده کنید.

تمرینات سئوی Yoast به شما کمک می کند تا با مقالاتی که می خواهید رتبه بندی کنید و محتوای بدون پیوند را تمیز کنید تا سئو سایت شما متناسب باشد.
تمرینات سئو در Yoast SEO

برای دسترسی به این دو تمرین باید درجه یک بروید، اما وقتی می گوییم ارزش آن را دارند به ما اعتماد کنید! و ما تمرین‌های جدیدی را اضافه خواهیم کرد که به شما کمک می‌کند بازی SEO خود را در طول مسیر افزایش دهید.

برو پریمیوم و در مورد سئوی خود جدی بگیرید!

تمام تمرینات سئو، سایر ویژگی ها را باز کنید و دریافت کنید دسترسی رایگان به تمام دوره های SEO ما با Yoast SEO Premium:

فقط 99 یورو / در هر سال (بر اساس مالیات بر ارزش افزوده) برای 1 سایت

بیشتر بخوانید: محتوای قدیمی خود را با یکی از تمرینات سئوی دیگر ما پاک کنید! »