پیش بینی می شود فروش آنلاین تسهیل شده توسط هوش مصنوعی تا سال 2030 به 9 تریلیون دلار برسد

ARK Investment Management LLC پیش بینی می کند که عوامل هوش مصنوعی تا پایان دهه 9 تریلیون دلار بر فروش آنلاین جهانی کالاها و خدمات مصرفی تأثیر خواهند گذاشت.

این عدد امروزه تقریبا ناچیز است.

در تحقیقات اخیر خود، “هوش مصنوعی مولد: یک سیستم عامل جدید مصرف کنندهآنها بینش های ارزشمندی را در مورد آینده هوش مصنوعی در فناوری مصرف کننده به اشتراک گذاشتند.

یکی از دیدگاه‌های کلیدی، پتانسیل موتورهای جستجو برای ممنوع کردن ترافیک مبتنی بر هوش مصنوعی از سیستم‌عامل‌های خاص، و به همین ترتیب، برای بازارها برای ممنوع کردن ترافیک موتورهای جستجوی خاص به دلیل نگرانی‌های رقابتی است.

“اگر مصرف کنندگان به جای تحقیقات دستی به موتورهای هوش مصنوعی تکیه کنند، موتورهای جستجو، بازارها و وب سایت های مستقل ترافیک و تبلیغات قابل توجهی را از دست خواهند داد زیرا عوامل هوش مصنوعی کنترل ارزشمندترین نمایش های تبلیغاتی را در طول فرآیند تراکنش به دست می گیرند.”

با این حال، این وبلاگ همچنین پیشنهاد می‌کند که در بلندمدت، «نمایندگان هوش مصنوعی در سطح سیستم‌عامل به حداکثر رساندن سودمندی مصرف‌کننده، بیشتر بازارها را تشویق می‌کنند تا موجودی خود را از طریق این نمایندگی‌ها عرضه کنند».

منبع: سرمایه گذاری آرکمنبع: سرمایه گذاری آرک

بله، بر کسی پوشیده نیست که بخش قابل توجهی از ما تصمیمات مصرف تحت تأثیر عوامل هوش مصنوعی در آینده قرار خواهد گرفت.

اما، چگونه این نمایندگان نحوه تأثیرگذاری و تصمیم گیری خرید ما را شکل خواهند داد؟

شخصی سازی دیگر فقط یک …

Source link