پیشرفت در سایت، هنر و فرهنگ من

من وارد یک ماجراجویی جدید در توسعه وب سایت شده ام. آخرین پروژه من سایتی است به نام هنر و فرهنگ، ساخته شده برای کسانی که هنر را دوست دارند. این پلتفرم فرهنگ های متنوع و گنجینه های مرموز جهان را مستقیماً به نوک انگشتان شما می آورد. همانطور که از نام آن پیداست، شبیه به یک گالری است که داستان هایی از گوشه های مختلف را به نمایش می گذارد. بینش‌هایی که از این پروژه به‌دست آورده‌ام، موانعی که با آن‌ها مواجه شده‌ام و استراتژی‌هایی که برای غلبه بر آنها به کار گرفته‌ام را به اشتراک می‌گذارم.

کد منبع پروژه در اینجا موجود است

اعضای تیم:

محمد مبارک، این من هستم. من مسئول توسعه مولفه های باطن و فرانت اند این پروژه بوده ام. با این حال، تمرکز اصلی من ایجاد یک برنامه کاربردی وب بود که امکان مشاهده تعاملی آثار هنری را فراهم کند.

معرفی:

تیم ما، که در دو کشور مختلف پراکنده شده است، جنبه های جذاب فرهنگ های مختلف را کشف کرده است، و توافق بر روی یک ایده پروژه متمرکز را آسان تر می کند. من شخصاً با زندگی در سودان، که یکی از بزرگترین کشورهای آفریقا بود، نیاز به غنی سازی تنوع فرهنگی را دیدم. با بیش از 500 گروه قومی و بیش از 400 زبان، من معتقدم که ما مواد اولیه بسیار خوبی برای برنامه خود داریم. مناطق کشف نشده زیادی وجود دارد که اکثر مردم هرگز از آنها دیدن نمی کنند، بنابراین یادگیری در مورد…

Source link