پیاده سازی سیستم مانیتورینگ MS Azure برای منابع و ریز خدمات

عکس پروفایل ظهر اولگ تاراسنکو هکر

اگر تاکنون با زیرساخت های پیچیده ابر پر بار در Microsoft Azure کار کرده اید ، احتمالاً می دانید که داشتن یک سیستم نظارت مناسب چقدر اهمیت دارد.

متأسفانه ، همیشه راه حل های آماده وجود ندارد که بتواند پوشش مناسب همه معیارهای مورد نیاز را تضمین کند و گزینه ای برای سفارشی سازی اضافی را فراهم کند. سرانجام ، اگر آنها را پیدا کنید ، به احتمال زیاد هزینه ای برای شرکت شما به همراه خواهد داشت ، به ویژه اگر از زیرساخت های چندکاره ای پیچیده ای برخوردار باشید.

ابتدا ، در اینجا چند کلمه در مورد شرکت و چرایی اجرای این راه حل آورده شده است که درک بهتری از آنچه با آن سر و کار داریم را به شما ارائه می دهد.

کل پلتفرم Wirex در ابر Microsoft Azure میزبانی شده است. ما یک زیرساخت چندکاره ای پیچیده با هزاران معامله و یک میلیون رویداد در روز داریم. به عنوان یک محصول فین تک با 3.5 میلیون مشتری ، پلتفرم ما علاوه بر ارزهای سنتی از ارزهای رمزپایه نیز استفاده می کند ، بنابراین نمی توانیم به مشتریان اجازه دهیم هنگام تبادل ارز در هنگام انجام معاملات یا تاخیرهایی با مشکل مواجه شوند. این خطرات و چالش های خاصی را تحمیل می کند ، بدین معنی که به سیستم های نظارتی خاصی نیاز دارد که باید پیشرفته تر و پویاتر باشند.

ما با …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  نحوه استقرار یک برنامه جنگو امن در Kubernetes