پیاده سازی ابر بازاریابی Salesforce | هکر ظهر

عکس پروفایل Cyntexa Hacker Noon

@cyntexaسینتکسا

Cyntexa یک شرکت مشاوره و توسعه نیروی فروش در ایالات متحده آمریکا و هند است.

اولاً ، Salesforce یک شرکت مستقر است که دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو است و ابزارها و نرم افزارهای CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) را از طریق مدل SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) ارائه می دهد. این شرکت Cloud Computing را در طول سالها به کار گرفته و به همه و همه امکان استفاده از ابزارهای CRM غنی از طریق هزینه اشتراک اسمی را داده است.

با حرکت به جلو ، Salesforce Marketing Cloud ، که قبلاً با عنوان هدف دقیق شناخته می شد ، به بازاریاب های دیجیتال کمک می کند تا پیام های صحیحی را در زمان مناسب برای مخاطبان بالقوه ارائه دهند. Search Customer Experiences Salesforce Marketing Cloud را به عنوان یک پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای بازاریابان تعریف می کند که به آنها امکان می دهد روابط و تبلیغات بازاریابی با مشتریان را ایجاد و مدیریت کنند.

Cloud Marketing شامل راه حل های یکپارچه برای مدیریت سفر مشتری ، ایمیل ، تلفن همراه ، رسانه های اجتماعی ، شخصی سازی وب ، تبلیغات ، ایجاد محتوا ، مدیریت محتوا و تجزیه و تحلیل داده ها است.

مزایای اساسی Cloud Salesforce Marketing به شرح زیر است:

مشتری مناسب ، پیام درست ، زمان مناسب:

یک راه حل CRM مانند Salesforce Marketing Cloud می تواند دید مشتری مدارانه مورد نیاز کسب و کار را ارائه دهد. علاوه بر این ، همچنین می تواند …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور