پنج دشمن غیرمنتظره مرکز داده شما | دانش مرکز داده

تاریخ: پنجشنبه 26 مه 2022

زمان: 12:00 عصر به وقت شرق روز

مدت زمان: 1 ساعت

هر مدیر مرکز داده از راه های بی شماری برای از بین بردن یک مرکز داده می داند: آتش سوزی، خرابی تجهیزات برق و شبکه، و فعالیت هکرها و مجرمان سایبری.

و بسیاری از این خطرات در طراحی مرکز داده، انتخاب سایت و تجهیزات اضافی به حساب می آیند. اما سوخت کابوس واقعی از قطع شدن مرکز داده ناشی از چیزهای عجیب و غریب ناشی می شود – چیزهایی مانند تخلیه الکترواستاتیک، “سبیل های روی” یا حتی یک راکون محلی که تصمیم گرفته است NOC شما مکانی عالی برای بزرگ کردن خانواده در حال رشد خود است.

وقتی با ساختمان های فوق العاده پیچیده با نقاط شکست نامحدود سروکار دارید، زندگی به هم می ریزد. با قطعی‌هایی که باعث خسارات مالی، نقض SLA و ریزش مشتری می‌شود، هیچ اپراتور مرکز داده نمی‌تواند امنیت فیزیکی سیستم‌های شکننده‌اش را نادیده بگیرد، حتی زمانی که همه چیز عجیب و غریب می‌شود.

ما به بررسی پنج منبع غیرمنتظره قطعی مرکز داده می پردازیم که ممکن است از آنها محافظت نکنید – اینکه آنها چیستند، چرا اتفاق می افتند و چگونه می توان در صورت امکان از آن نقاط خرابی مهم نظارت کرد و از آنها جلوگیری کرد.

کارشناسان ما شما را با اسرار هنرهای تاریک نقاط شکست داده مسلح می کنند و تهدیدات مربوط به زمان کار را کاهش می دهند. در این غواصی عمیق، به علل کمتر شناخته شده قطعی مرکز داده نگاه می کنیم و خواهیم فهمید که چگونه می توانید در برابر آنها محافظت کنید.

مطالب پیشنهادی  مصاحبه با کیان گوهر سخنران اصلی DCW 2023 | دانش مرکز داده

در این وبینار شما:

  • پنج دلیل قطعی غیرقابل پیش بینی مرکز داده را کشف کنید
  • از مطالعات موردی مربوط به قطع شدن مرکز داده در دنیای واقعی ناشی از چیزهایی که هرگز انتظارش را ندارید بیاموزید
  • نحوه محافظت از مرکز داده خود در برابر آن تهدیدات کمتر شناخته شده را بدانید
  • در مقابل قطعی در مرکز داده خود آماده شوید
  • روش های عملی دیگر برای بهبود زمان کار را بشناسید

به ما بپیوندید تا در یک بحث یک ساعته به بررسی فجایع ناخواسته‌ای بپردازیم که می‌توانند در هر لحظه بر هر مرکز داده تأثیر بگذارند. کارشناسان ما برای پرسش و پاسخ زنده برای سوالات مهم شما در دسترس خواهند بود.

توسط:

ParkPlace_Logol.png

Max_DCKt.jpgمکس اسمولاکس
سردبیر ارشد، Informa

Max Smolaks ویراستار ارشد Data Center Knowledge، یک نشریه آنلاین پیشرو است که به صنعت مرکز داده اختصاص دارد. مکس که یک روزنامه‌نگار پرشور فناوری است، برای یک دهه در مورد IT می‌نویسد، استارت‌آپ‌ها، سخت‌افزار و مقررات را پوشش می‌دهد – در عناوین B2B از جمله Silicon، DatacenterDynamics، The Register، و AI Business.

MoisesLevy.jpgMoises Levy، PhD
تحلیلگر ارشد، زیرساخت فیزیکی مرکز داده، OMDIA

Moises Levy، دکترا، یک مهندس باتجربه و متخصص موضوع مرکز داده است. او بیش از 25 سال تجربه حرفه ای، با پیشینه متنوع در برنامه ریزی، طراحی، مدیریت، ارزیابی ریسک، راه اندازی، ممیزی و مشاوره استراتژیک برای پروژه های مهندسی دارد. Moises عمل تحقیقات زیرساخت فیزیکی مرکز داده را در OMDIA رهبری می کند. وی دارای مدرک دکترا و فوق لیسانس مهندسی برق و لیسانس برق و عمران است. Moises یک محقق، یکی از همکاران در استانداردها و بهترین شیوه‌ها، نویسنده مقالات متعدد و سخنران در کنفرانس‌های اصلی مرکز داده است.

استیون هیل-4x5x300.jpgاستیون هیل،

استیون هیل یک تحلیلگر، نویسنده و سخنران مستقل است که نزدیک به بیست سال است که فناوری های جدید و نوظهور را در زیرساخت های مرکز داده پوشش می دهد. در گذشته او به عنوان تحلیلگر ارشد در 451 Research که زیرساخت های کاربردی و فن آوری های ذخیره سازی را پوشش می دهد، قبل از آن به عنوان تحلیلگر ارشد راه حل های مرکز داده در تحلیل فعلی و به عنوان ویراستار ذخیره سازی و سرورها در مجله محاسبات شبکه خدمت کرده است.

فیل گادفری.jpgفیل گادفری

فیل گادفری پس از فارغ التحصیلی در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه یورک انگلستان، بیش از 20 سال تجربه در صنعت فناوری اطلاعات دارد. در طول سال ها، فیل تجربه صنعت IT را در هر دو رشته فنی و مدیریتی به دست آورده است. از توسعه برنامه‌ها گرفته تا شبکه‌سازی، میز کمک گرفته تا مهاجرت‌های ابری و همه چیز در این بین. فیل در پنج سال گذشته توانسته است دو مورد از علایق خود را در یک نقش ترکیب کند. صحبت کردن در مورد فناوری اطلاعات و در عین حال کمک به مشتریان برای حل مشکلات خود، کار در ظرفیت پیش فروش در بخش خدمات مدیریت شده ParkView در Park Place Technologies.
ایمیل سخنران: [email protected]

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  ایالات متحده با سریعترین ابررایانه جهان دوباره پیشتاز شد | دانش مرکز داده