پلت فرم جدید تجارت الکترونیک Web.com به SMB ها کمک می کند تا به میلیون ها خریدار بالقوه دست یابند

Web.com یک پلتفرم تجارت الکترونیک جدید را معرفی کرد که راهی را برای SMB ها برای آنلاین شدن و شروع فروش، مدیریت موجودی در بازارهای متعدد، در راه حلی آسان برای ساخت و مدیریت آسان که با SEO ساخته شده نیز همراه است، ارائه می دهد.

از Web.com پرسیدم چه چیزی این پلتفرم را متفاوت کرده است.

آنها پاسخ دادند:

«صاحبان تجارت الکترونیکی که به راهی برای رشد و فروش آنلاین نیاز دارند، می‌توانند بدون هیچ مهارت فنی این کار را انجام دهند. و سریع انجامش بده

تلاش برای فهمیدن اینکه چگونه می توان یک کسب و کار را آنلاین کرد (دریابید که چگونه می توانید دراپ، مدیریت موجودی، همه این ابزارها را به هم وصل کنید) سخت و ترسناک است.

اما دیگر لازم نیست.

ما در حال تجربه دموکراتیزه کردن محصولات، تجربه و تخصص مشتری هستیم.

در حالی که SMB ها همیشه چابک تر بوده اند، آنها ابزار یا دانش لازم برای استفاده از این مزیت را نداشتند، اما این تغییر کرده است.

امروزه کسب و کارهای کوچک می توانند در عرض چند ساعت از ایده به تجارت حرکت کنند.

صاحبان مشاغل کوچک اکنون می توانند چابکی و چابکی خود را با ابزارهای دیجیتال (مانند فروشگاه های آنلاین، مدیریت موجودی، سئو) جفت کنند تا زمینه بازی را در برابر آن یکسان کنند. کسب و کارهای بزرگ یا بیشتر کسب و کارهای تاسیس شده.

راه حل Web.com ارائه می دهد تنها مکانی که SMB ها می توانند مدیریت کنند همه وظایف روزمره اجرای یک کسب و کار آنلاین

آنها می توانند به سرعت محصولات خود را برای فروش در وب سایت خود و در بازارهایی مانند Etsy فهرست کنند و به 80 میلیون خریدار بالقوه دست یابند و تمام سفارشات مشتریان خود را در یک مکان مدیریت کنند.

SMB ها همچنین می توانند انجام، به روز رسانی لیست محصولات، ذخیره سازی مجدد، گزارش و موارد دیگر را مدیریت کنند.

و با فناوری همگام سازی خودکار موجودی 24 ساعته، مقادیر محصولات آنها به طور دقیق نشان داده می شود. هر کجا اونا میفروشن.

بنابراین اساساً، همه اینها با هم ترکیب می شوند تا راه حلی آسان برای ساخت و مدیریت آسان با عملیات حمل و نقل سریع و ساده و ظرفیت رشد با رشد کسب و کار مشتریان ما ایجاد کنند.

پلت فرم تجارت الکترونیک Web.com

Web.com بخشی از Newfold Digital است، شرکتی که دارای برندهایی مانند Yoast، Network Solutions، HostGator و بسیاری از برندهای برتر دیگر است.

آنها محصول جدیدی را معرفی کردند که به کسب و کارهای کوچک اجازه می دهد نه تنها یک وب سایت جذاب بسازند، بلکه می توانند هر جنبه ای از فروش آنلاین را نیز مدیریت کنند.

استفاده از رابط سازنده وب سایت آسان است. از یک کلیک و رابط کاربری آشنا استفاده می کند که برای استفاده از طراحی بسیار شهودی است.

اسکرین شات رابط سازنده وب سایت Intuitive Drag and Drop

رابط سازنده وب سایت بصری

بیشتر از یک سازنده وب سایت

راه‌حل جدید تجارت الکترونیک Web.com یک رابط باطنی ارائه می‌کند که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا هر جنبه‌ای از اجرای یک تجارت آنلاین، از جمله مدیریت موجودی موجودی، را مدیریت کنند.

این پلت فرم با شرکت های حمل و نقل بزرگ، روش های پرداخت و با بسیاری از بازارها مانند Etsy، eBay، Amazon و حتی با شرکت های dropshipping یکپارچه می شود.

مدیریت موجودی

تمام موجودی یک شرکت تجارت الکترونیک در بک‌اند پلتفرم سازماندهی و مدیریت می‌شود.

یک کسب‌وکار می‌تواند محل ذخیره‌سازی محصولات را، حتی بر اساس محل راهرو و سطل زباله، تعیین کند.

کسب و کار سطوح موجودی را در پلتفرم نگه می دارد که می تواند با اتصال به یک سیستم انبار یا تامین کننده از طریق سیستم مدیریت خوراک Web.com خودکار شود.

پس از اتصال، مالک کسب‌وکار می‌تواند فرآیند انتقال فایل اطلاعات محصول را خودکار کند، این ویژگی در ردیف Premium تجارت الکترونیک موجود است.

یک ویژگی مفید این است که هنگامی که یک کالا در وب سایت شرکت یا یکپارچه سازی بازار فروخته می شود، پلت فرم Web.com موجودی محصول را در تمام بازارهای متصل به روز می کند.

بنابراین اگر محصولی را در eBay بفروشید، موجودی در بازار Walmart به روز می شود.

سئو داخلی است

یکی دیگر از ویژگی های مفید این است که سئو در محصول تعبیه شده است.

این پلتفرم چک‌های سلامت ماهانه را اجرا می‌کند که فهرستی از موارد اقدام را برای بهبود عملکرد وب‌سایت، مانند یافتن لینک‌های شکسته، اشاره به متا تگ‌های تکراری، و گزارش سرعت صفحه ارائه می‌دهد.

همچنین لیست کارهای تعاملی SEO و قابلیت های داده های ساختاریافته وجود دارد.

ادغام بازار

تاکید بر اینکه این یک پلت فرم فروش تجارت الکترونیک است، ویژگی است که فروش و موجودی را در چندین بازار مدیریت می کند.

برخی از بازارهایی که می توان محصولات را به فروش رساند عبارتند از:

فیسبوک بیزینس که به کسب و کارها اجازه می دهد محصولات خود را هم در فیسبوک و هم در اینستاگرام بفروشند.

آنها همچنین می توانند محصولات خود را در آمازون، eBay، Walmart، و Etsy، Bonanza و Google فهرست و مدیریت کنند.

یکپارچه سازی حمل و نقل

این محصول با سازمان های حمل و نقل بزرگ مانند UPS، FedEx، DHL، Amazon Prime، Canada Post و بسیاری دیگر ادغام می شود.

کل مدیریت فروشگاه تجارت الکترونیک

پلتفرم Web.com راهی را برای کسب‌وکارها ارائه می‌کند تا بتوانند تقریباً هر حوزه‌ای از اجرای یک تجارت آنلاین را مدیریت کنند.

از جمله ویژگی ها:

مدیریت Dropshipping

بازرگانان می توانند از طریق سیستم مدیریت فید Web.com به تامین کنندگان متصل شوند تا به طور خودکار داده های محصول، داده های سفارش و ردیابی جزئیات را زمانی که تامین کنندگان سفارشی را انجام می دهند، همگام سازی کنند.

سیستم تغذیه خودکار به dropshippers اجازه می دهد تا با تامین کننده خود ارتباط برقرار کند تا فرآیند انتقال داده را خودکار کند.

Dropshippers می تواند به طور خودکار سفارشات جدید را به صورت بازه زمانی برای تامین کنندگان خود ارسال کند، همچنین داده های محصول، و جزئیات حمل و نقل و ردیابی را دریافت کند.

مدیریت سفارش خرید

از ایجاد سفارشات خرید، ایمیل به تامین کنندگان و دریافت محصولات گرفته تا به روز رسانی در هر جایی که تاجر می فروشد.

قابلیت های پیشرفته مدیریت موجودی

ردیابی چند مکان، SKUهای تامین‌کننده مختلف و شناسه‌های بازار برای یک محصول، بسته‌بندی محصول، ایجاد بارکد، انواع، و همگام‌سازی مقدار خودکار.

مدیریت حمل و نقل

Backend Web.com به اپراتورهای اصلی مانند USPS، FedEx و DHL متصل می شود و راهی برای چاپ برچسب های حمل و نقل و برگه های بسته بندی و سایر ویژگی های مفید فراهم می کند.

یک راه حل جامع تجارت الکترونیک

پلتفرم تجارت الکترونیک Web.com به SMB ها توانایی رقابت آنلاین با همان سطح اتوماسیون مشاغل بزرگتر اما با مزیت رقابتی چابک کسب و کار کوچکتر را ارائه می دهد.

پلتفرم جدید بیش از یک فروشگاه ساز، یک پلتفرم مدیریت تجارت الکترونیک سرتاسر است.

نقل قول

اطلاعیه رسمی را بخوانید

Web.com محصول جدید تجارت الکترونیک را برای کمک به مشتریان در فروش آنلاین راه اندازی می کند

صفحه پلتفرم تجارت الکترونیک Web.com

تصویر ویژه: اسکرین شات ویدیوی Web.com با اجازه استفاده شده است