پشت فشار مریلند برای تشویق توسعه مرکز داده جدید

ایالت مریلند اخیراً جدید شده است قانون گذاری طراحی شده تا نصب ژنراتورهای پشتیبان را برای توسعه دهندگان مراکز داده آسان کند، که به نوبه خود توسعه مراکز داده جدید را در ایالت تشویق می کند.

ماه گذشته، وس مور، فرماندار مریلند، قانون ساده‌سازی زیرساخت‌های حیاتی سال 2024 را امضا کرد که مراکز داده، بیمارستان‌ها و سایر زیرساخت‌های حیاتی را از مقررات ایالتی که برای تأسیساتی که به دنبال ساخت ایستگاه‌های تولید با ظرفیت بالا هستند، رها می‌کند.

به خصوص، صورت حساب گفته می شود که استفاده از مولدهای برق پشتیبان برای زیرساخت های حیاتی مانند مراکز داده را شفاف می کند. این در مجمع عمومی مریلند پس از اینکه مراکز داده همسویی پروژه ای را پس از رد درخواست کمیسیون خدمات عمومی ایالتی برای نصب 168 ژنراتور پشتیبان رها کردند، معرفی شد. این لایحه سه ماه پس از ابطال ارائه شد و با رای موافق به تصویب رسید.

مور در هنگام امضای این لایحه گفت: «این لایحه به صنعت مرکز داده در ایالت ما اضافه می‌کند تا بتوانیم پتانسیل اقتصادی بیشتری را برای ایجاد مشاغل اتحادیه‌ای با درآمد خوب آزاد کنیم.»

کارتر الیوت، دبیر مطبوعاتی فرماندار مور، در بیانیه‌ای جداگانه گفت: «مریلند مجبور نیست بین ساختن خانه‌ای تمیزتر برای همه و آماده شدن برای چالش‌های سایبری پیش رو یکی را انتخاب کند و فرماندار متعهد به مقابله با هر دو است. دانش مرکز داده.

مربوط:نقشه برداری از بهترین مکان های مرکز داده در سال 2024

دیدار با چالش

هنگامی که مشتری جدید مرکز داده اعلام شد جوهر روی صورتحساب به سختی خشک شده بود – اما این یک ارائه دهنده مرکز داده نبود. حفره کوانتومی که زمین را فراهم می کند، قدرت، اتصال و مقیاس در مقیاس چند گیگاواتی، توسعه مرکز داده برنامه ریزی شده اصلی، برنامه هایی را برای یک سایت 2100 هکتاری در شهرستان فردریک، مریلند اعلام کرد.

Quantum Loophole در حال ساخت QLoop، 40 مایلی است شبکه فیبر نوری حلقه ای که سایت توسعه مرکز داده کوانتوم فردریک در مریلند را به اکوسیستم مرکز داده گسترده ویرجینیای شمالی متصل می کند. انتظار می رود سرویس QLoop در نیمه اول سال 2025 آماده شود.

آلن هوارد، تحلیلگر اصلی، مرکز داده و مرکز داده در Omdia می گوید: «قدرت پشتیبان برای مراکز داده در سراسر جهان و برای دسترسی همه به دنیای دیجیتالی خود کاملاً حیاتی است. «صنعت مرکز داده، در یک گام تکاملی دیگر، در حال استقبال است تحولات زیرا می‌توان آن‌ها را در جایی ساخت که قدرت در دسترس باشد.»

هاوارد افزود: داستان درباره Aligned، Quantum و Maryland یک داستان هشداردهنده برای توسعه دهندگان پردیس مرکز داده است، اما همچنین یک مطالعه موردی عالی در مورد چگونگی مواجهه با چالش هایی مانند این خواهد بود.

مربوط:کارشناسان انرژی ایالات متحده بر پتانسیل مراکز داده با انرژی هسته ای تاکید می کنند

“پیروزی بزرگ” برای اقتصاد

با این قانون، مریلند احتمالاً برخی از مشاغل را از منطقه ویرجینیای شمالی (NoVA) که محبوب‌ترین مکان در این کشور برای مراکز داده است، اتخاذ می‌کند. منطقه در حال پر شدن است و هم اتاق و هم برق تمام می شود. با مریلند فقط 50 مایل دورتر، آیا شمال ویرجینیا با رقابت روبرو خواهد شد؟

هوارد می گوید بله، اما آن را واجد شرایط می داند. کوانتوم برای اینکه واقعاً از اکوسیستم اتصال گسترده ای که در NoVA زندگی می کند بهره مند شود، یک حلقه فیبر برای دسترسی ایجاد می کند. این امر نه تنها به مراکز داده در محوطه دانشگاه آنها قابلیت اتصال مستقیم می دهد، بلکه چشم انداز ساخت آن در یک حلقه، افزونگی را که بیشتر مشتریان واقعاً نیاز دارند را فراهم می کند. این یک توسعه خوب فکر شده برای NoVA است.

استیو اسمیت، مدیر عامل در قاره آمریکا برای Digital Realty Trust نیز فکر می‌کند که این امر ایالت مریلند را به عنوان جایگزینی برای ویرجینیای شمالی رقابتی‌تر خواهد کرد.

اسمیت گفت: «این یک پیروزی بزرگ برای اقتصاد مریلند است دانش مرکز داده. مراکز داده سنگ بنای اقتصاد دیجیتال هستند که نوآوری و رشد را هدایت می کنند. مریلند با استقبال از پیشرفت‌های مرکز داده، شاهد مزایای اقتصادی قابل توجهی از جمله ایجاد شغل محلی، سرمایه‌گذاری زیرساخت‌ها و افزایش مشارکت جامعه است.

“این حرکت بر تعهد دولت به تقویت یک محیط پیشرفته فناوری و درو کردن پاداش های یک چشم انداز دیجیتال پررونق تاکید می کند.”


Source link