پست های انجمن YouTube با Analytics + تصاویر بیشتر به روز شده است

YouTube در حال ارسال سه به روزرسانی برای پست های انجمن است که شامل اولین بررسی داده های تجزیه و تحلیل و امکان افزودن تصاویر بیشتر است.

از زمانی که YouTube پست های انجمن را راه اندازی کرده است ، اطلاعاتی در مورد میزان بازدید پست های آنها به سازندگان داده نشده است.

با توجه به تأکید YouTube بر تعداد بازدیدها ، این یک حذف واضح در YouTube Analytics (YTA) بود.

در به روزرسانی دیگری که بدون شک سازندگان باید زودتر به آن دسترسی پیدا می کردند ، می توان تصاویر بیشتری را به پست های انجمن YouTube اضافه کرد.

به روزرسانی سوم به کاربران در iOS این امکان را می دهد تا پست های انجمن را از قبل برنامه ریزی کنند.

در اینجا اطلاعات بیشتری درباره به روزرسانی های اعلام شده در این هفته وجود دارد.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

تجزیه و تحلیل برای پست های انجمن YouTube

YouTube ویژگی بسیار درخواستی را به شما اضافه می کند و به سازندگان این امکان را می دهد تا معیارهای ارسال را در YTA مشاهده کنند.

این شرکت می گوید در حال گوش دادن به سازندگان است که درخواست تجزیه و تحلیل دقیق تر برای درک بهتر بازده سرمایه گذاری خود را برای پست های انجمن داشته اند.

سازندگانی که واجد شرایط انتشار پست های انجمن هستند ، می توانند میزان تأثیرگذاری و میزان تعامل آنها را در YTA مشاهده کنند.

از هم اکنون ، این معیارها فقط در دسک تاپ ظاهر می شوند ، اما YouTube قصد دارد در آینده آنها را به برنامه Studio Mobile بیاورد.

سازندگان می توانند ببینند که پست هایشان چند بار نشان داده شده و مشترکانشان چگونه به محتوا پاسخ می دهند.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

با استفاده از این داده ها ، سازندگان YouTube می توانند عملکرد پست های خود را با مخاطبان خود بهتر درک کنند و می توانند از بینش ها برای استراتژی ارسال خود استفاده کنند.

چندین عکس در پست های انجمن YouTube

YouTube پشتیبانی از چندین تصویر را به پست های انجمن اضافه می کند. این یکی دیگر از درخواستهای برتر سازندگان است که خواهان این بوده اند که تصاویر بیشتری را در پست های خود به اشتراک بگذارند همانطور که می توانند در سیستم عامل های رقابتی.

تاکنون ، سازندگان فقط می توانستند در هر پست یک تصویر اضافه کنند. با این راه اندازی ، سازندگان می توانند حداکثر 5 تصویر به یک پست اضافه کنند.

YouTube می گوید هدفش از این بروزرسانی این است که به سازندگان گزینه های بیشتری برای ابراز وجود با پست های انجمن بدهد ، که به نوبه خود باعث پویایی بیشتر محتوا برای بینندگان می شود.

در حال حاضر ، پشتیبانی از چند تصویر فقط در Android در دسترس خواهد بود. YouTube قصد دارد اواخر امسال این ویژگی را به iOS و دسک تاپ نیز گسترش دهد.

برنامه های انجمن جامعه YouTube را در iOS برنامه ریزی کنید

در سومین و آخرین به روزرسانی ، YouTube به سازندگان اجازه می دهد پست های انجمن را در iOS برنامه ریزی کنند.

قابلیت برنامه ریزی پست ها از قبل برای سازندگان در دسک تاپ و Android موجود بود. این راه اندازی ویژگی را در دسترس همه سازندگان قرار می دهد که به آنها امکان می دهد در هنگام به اشتراک گذاری محتوا در وقت صرفه جویی کرده و کارایی را افزایش دهند.

اطلاعات بیشتر درباره پست های انجمن YouTube

پست های انجمن YouTube به سازندگان اجازه می دهد تا به روزرسانی های مشابه Instagram را برای مشترکین منتشر کنند تا در فید اصلی خود مشاهده کنند. پست های یک سازنده را می توان در برگه “انجمن” در صفحه کانال او یافت.

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید

هر سازنده ای با 1000 مشترک یا بیشتر می تواند پست های انجمن را منتشر کند. برای ایجاد یک پست ، وارد YouTube شوید ، روی دکمه ایجاد در بالای صفحه کلیک کنید و “ایجاد پست” را انتخاب کنید.

پست ها می توانند حاوی تصاویر ، فیلم ها ، متن ها ، لیست های پخش ، GIF و نظرسنجی ها باشند. این ویژگی روشی م toثر برای درگیر کردن مخاطبان در بین بارگذاری ویدیو است.

از پست های انجمن می توان برای اعلام بارگذاری های ویدئویی جدید ، اعلان تبلیغات بعدی یا پخش جریانی مستقیم یا ایجاد ارتباط با مشترکین با شروع مکالمه استفاده کرد.

همه سازندگانی که می توانند پست های انجمن را منتشر کنند اکنون به این سه ویژگی جدید دسترسی دارند.

منبع: Creator Insider

تبلیغات

ادامه مطلب را در زیر بخوانید