پروژه تجارت الکترونیک: از توهم تا راه حل

ظهور سیستم های مدیریت محتوا مانند Shopify کدهای تجارت الکترونیکی را متزلزل کرده است و در حال حاضر اوج طلا است. بسیاری از بازرگانان تازه کار الکترونیکی از مهارت های استراتژیک و فنی که به از بین بردن مناطق خاکستری اطراف فناوری هایی که می توانند به کار گرفته شوند ، غافل می شوند. با طرفداری از راه حل های منبع باز ، ما توسعه تجاری فعالیت تجارت الکترونیک خود را بدون هیچ گونه محدودیتی تسهیل می کنیم ، ما از فناوری های رایگان و قابل تنظیم استفاده می کنیم. ما نباید از کیفیت میزبانی وب غافل شویم زیرا بر دسترسی فروشگاه آنلاین شما تأثیر می گذارد.

تصویر
عکس پروفایل Aashish Sharma Hacker Noon

بحث ها اغلب بین توسعه دهندگان وب و جدید داغ می شود بازرگانان الکترونیکی که شروع به فروش آنلاین و چه کسانی تصمیم می گیرند از چه چیزی استفاده کنند بازار تجارت الکترونیک ارائه می دهد زیرا هزینه شروع آن کمتر است.

ظهور سیستم های مدیریت محتوا مانند Shopify کاملاً متزلزل شده است تجارت الکترونیک کد و در حال حاضر اوج طلا است. متأسفانه ، بسیاری از تجار الکترونیکی تازه کار از مهارت های استراتژیک و فنی که به از بین بردن مناطق خاکستری اطراف کمک می کند چشم پوشی می کنند. توسعه سایت که مخصوص فناوری های قابل استفاده است.

موفقیت پروژه تجارت الکترونیکی بیش از همه به انتخاب های استراتژیک بستگی دارد

من بسیاری از مشتریانی را تربیت کرده ام که با شکست ناشی از کارآفرینی مواجه شده اند تجارت الکترونیک…