پرونده های قضایی نینتندو و برنده شدن در برابر فروشنده بازی سوئیچ مود و دزدان دریایی

عکس پروفایل نویسنده

@اندیاندی

اختصاصی آوردن آخرین اخبار مربوط به اشتراک فایل و کپی رایت روی دسک تاپ شما ، 365

در سال 2018 ، نینتندو شکایتی را علیه یک مرد کالیفرنیایی متهم به فروش بازی های دزدی دریایی نینتندو ، دستگاه های اصلاح و خدمات تغییر داد. به عنوان بخشی از یک حکم مقرر شده ، دادگاه کالیفرنیا اکنون حکم دائمی صادر کرده است که این شخص را از دور زدن اقدامات فنی نینتندو یا ارائه هرگونه نسخه غیر مجاز از آثار کپی رایت نینتندو منع می کند.

در ژانویه 2018 ، گروه هک Team-Xecuter هک Nintendo Switch را اعلام کرد که این فرصت را برای افراد فراهم می کند تا بازی های دزدی دریایی را در این کنسول اجرا کنند.

این نوع سو explo استفاده برای تولیدکنندگان سخت افزار مانند نینتندو چیز جدیدی نیست اما با توجه به موضع تهاجمی آن در قبال حقوق مالکیت معنوی ، این شرکت احتمالاً نمی نشیند و نظاره گر توسعه و توزیع بعدی است.

در واقع ، در طی دسامبر سال 2018 ، نینتندو علیه ساکن کالیفرنیا که ادعا می شود دستگاه های مود Nintendo Switch تولید شده توسط Team-Xecuter ، کارت های حافظه حاوی نسخه های دزدی دریایی عناوین نینتندو ، به علاوه نسخه اصلاح شده NES Classic همراه با 800 بازی دزدی دریایی را به فروش رسانده است .

متهم اصلی پرونده ، که در ابتدا توسط نینتندو به عنوان “Mikel Euskaldunak” شناخته شد ، بعدا به عنوان سرجیو معرفی شد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>