پروتکل Unimantic ربات های MEV را با ویژگی های جدید و امنیت بهبود یافته به روز می کند

Unimantic Protocol، پیشرو در معاملات خودکار در بازارهای ارزهای دیجیتال، به روز رسانی نرم افزار MEV Bot خود را منتشر کرده است. این ربات ها که به دلیل توانایی خود در استخراج حداکثر ارزش (MEV) از تراکنش ها شناخته می شوند، تعدادی پیشرفت را دریافت کرده اند که عملکرد آنها را حتی کارآمدتر و ایمن تر می کند.

ربات های MEV چیست؟

ربات‌های MEV یا ربات‌های ساندویچ، فرآیند “ساندویچ کردن” تراکنش‌ها را با درج تراکنش‌های خود قبل و بعد از تراکنش‌های هدف در یک ممپول خودکار می‌کنند. این به ربات ها اجازه می دهد تا از تغییرات قیمت ناشی از سفارشات بزرگ سود ببرند. پیشرفت های فنی:

  1. یادگیری ماشینی در تحلیل ممپول: ربات‌ها اکنون از الگوریتم‌های یادگیری ماشین برای پیش‌بینی دقیق‌تر تغییرات بازار و شناسایی سریع تراکنش‌های هدف استفاده می‌کنند.
  2. بهینه سازی سرعت تراکنش: زمان واکنش ربات ها برای شناسایی تراکنش هدف به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، بنابراین ریسک رقابت کاهش یافته و شانس اجرای موفقیت آمیز تراکنش های ساندویچی افزایش می یابد.
  3. امنیت پیشرفته: مکانیسم‌های امنیتی جدید، از جمله احراز هویت چند عاملی و رمزگذاری داده‌ها، برای محافظت از ربات‌ها در برابر حملات پیاده‌سازی شده‌اند.
  4. پشتیبانی از چند زنجیره: ربات های به روز شده اکنون می توانند روی چندین شبکه بلاک چین به طور همزمان اجرا شوند، از جمله اتریوم، زنجیره هوشمند بایننس و سولانا،…

Source link