پروتکل روتر دور تأمین مالی استراتژیک بیش از حد را تکمیل می کند

روتر پروتکل با خوشحالی اعلام می کند که یک دور سرمایه گذاری استراتژیک بیش از حد را با مشارکت فرشتگان و صندوق های رمزنگاری برجسته تکمیل کرده است.

هدف اصلی دور راهبردی، گسترش مدبرانه جدول روتر با اپراتورهای رمزنگاری بود که عمیقاً اهمیت زیرساخت زنجیره متقابل را درک می کنند و می توانند رشد اکوسیستم را با تکامل روتر به بلاک چین لایه 1 تسریع بخشند.

روتر پروتکل مفتخر است که از گروه استثنایی از بنیانگذاران و مدیران وب 3 به عنوان فرشتگان و مشاوران، از جمله Keone Hon (موناد)، پارکر جو (Caldera)، آمریت کومار (Altlayer)، Aniket (Biconomy)، Anurag Arjun (Avail) استقبال کند. آمیتیج (استادر)، راویندرا (فرانتیر)، و چندین نفر دیگر.

پروتکل روتر در گواهی بر اعتقاد تزلزل ناپذیر به چشم انداز خود، از سرمایه گذاران موجود، از جمله بازیگران سنگین وزنی مانند Wintermute Ventures، Woodstock، DeFi Capital، CryptoBanter، RavenDAO و Luganodes نیز حمایت گسترده ای دریافت کرد. دیگر مشاوران و فرشتگان مشهور عبارتند از زکی مانیان (Sommelier/Cosmos)، آجیت تریپاتی (@chainyoda)، گوکول راجارام (Google/Doordash) و سوروژیت چاترجی (Coinbase، Google، Flipkart، EMA).

درآمد حاصل از این دور بودجه به صورت استراتژیک برای تقویت توسعه و راه اندازی بسیار مورد انتظار …

Source link