ویرایشگر جدید هوش مصنوعی کیفیت محتوا را بهبود می بخشد

DeepL، سازندگان DeepL Translator، محصول جدیدی به نام DeepL Write را معرفی کرد، یک ویرایشگر بلادرنگ هوش مصنوعی که توسط مدل زبان بزرگ خود (LLM) ارائه می شود که محتوا را در مرحله پیش نویس بهبود می بخشد و لحن و صدای آن را حفظ می کند. نویسنده

برخلاف بسیاری دیگر از ابزارهای نوشتن هوش مصنوعی، DeepL Write یک تولید کننده محتوا نیست، بلکه ویرایشگری است که پیشنهاداتی را برای انتخاب کلمات، بهترین روش بیان ایده ها، تصحیح اسناد شما به گونه ای که حرفه ای و با لحن و صدای مناسب به نظر برسد، ارائه می دهد. به علاوه بهبودهای معمول املایی، گرامر، و نقطه گذاری.

به گفته DeepL:

برخلاف ابزارهای متداول هوش مصنوعی که متن را به‌طور خودکار پر می‌کنند، یا ابزارهای تصحیح گرامری مبتنی بر قوانین، DeepL Write Pro به عنوان یک دستیار خلاق برای نویسندگان در فرآیند پیش‌نویس عمل می‌کند و متن آن‌ها را با پیشنهادات بی‌درنگ و مبتنی بر هوش مصنوعی در انتخاب کلمه ارتقا می‌دهد. ، عبارت، سبک و لحن.

این رویکرد منحصر به فرد باعث ایجاد هم افزایی خلاقانه بین کاربر و هوش مصنوعی می شود که متن را تغییر می دهد و در عین حال صدای معتبر نویسنده را حفظ می کند. نقطه قوت DeepL Write Pro در توانایی آن است که بدون در نظر گرفتن مهارت زبان، به نویسندگان تقویت پیچیده ای در ارتباطاتشان می دهد – به آنها قدرت می دهد تا کلمات مناسب را برای هر موقعیت یا مخاطبی پیدا کنند.

امنیت درجه سازمانی

نوشتن DeepL همچنین با رمزگذاری TLS (امنیت لایه حمل و نقل) همراه است. TLS پروتکلی است که برای رمزگذاری داده های ارسال شده بین یک برنامه و یک سرور استفاده می شود که معمولاً برای ایمیل و پیام های فوری استفاده می شود و همچنین فناوری پشت سر HTTPS است که وب سایت ها را ایمن نگه می دارد.

علاوه بر ایمن نگه داشتن اسناد، نوشتن DeepL دارای ویژگی حذف متن نیز می باشد تا اطمینان حاصل شود که همه اسناد ایمن هستند و هیچ چیز به صورت آنلاین ذخیره نمی شود.

مستقل و با ادغام مترجم DeepL

DeepL Write به عنوان یک برنامه مستقل و به عنوان بخشی از یک مجموعه همراه با DeepL Translator در دسترس است. ادغام با DeepL Translator آن را به ابزاری پیشرفته برای ایجاد اسنادی تبدیل می کند که می توانند با لحن و سبک مناسب به زبان دیگری بازنویسی شوند.

در حال حاضر DeepL Write Pro به زبان های انگلیسی و آلمانی در دسترس است و به زودی زبان های بیشتری در دسترس قرار می گیرد.

این محصول مستقل در نسخه رایگان با بهبود متن محدود و نسخه حرفه ای با قیمت 10.99 دلار در ماه موجود است.

DeepL Write Pro دارای ویژگی های زیر است:

  • حداکثر امنیت داده ها
  • بهبود متن نامحدود
  • استفاده نامحدود از جایگزین ها
  • استفاده نامحدود از سبک های نوشتاری
  • مدیریت تیم

همچنین یک سطح Enterprise به نام DeepL Write for Business وجود دارد که برای سازمان هایی است که برای 50 کاربر یا بیشتر به آن نیاز دارند.

DeepL Write Pro

بسیاری از ناشران و بازاریاب‌های جستجو که برای تولید محتوا به هوش مصنوعی وابسته بودند، گزارش کرده‌اند که در آخرین به‌روزرسانی الگوریتم هسته Google در ماه مارس، رتبه‌بندی خود را از دست داده‌اند. طبیعتاً بسیاری از انتشارات در تلاش برای تولید محتوا از هوش مصنوعی مردد هستند.

DeepL Write Pro یک استفاده جایگزین از هوش مصنوعی برای محتوا در قالب یک ویرایشگر مجازی ارائه می دهد که می تواند به صیقل دادن نوشته های انسان کمک کند و به مختصرتر، حرفه ای تر و با سبک و لحن صحیح تر کمک کند.

یکی از چیزهایی که بین یک سند قابل قبول و یک سند عالی قرار می گیرد، نوشتن خوب است، چیزی که یک ویرایشگر برای ارتقای محتوا به کیفیت بالاتر مفید است. با توجه به قیمت متوسط ​​و ارزشی که یک ویرایشگر خوب ارائه می دهد، زمان بندی این نوع محصول نمی تواند بهتر باشد.

در DeepL Write Pro بیشتر بخوانید

تصویر ویژه توسط Shutterstock/یک عکس