وردپرس راهی برای ساخت سایت روی دسکتاپ ویندوز منتشر می کند

ماه گذشته وردپرس راهی برای ایجاد یا آزمایش سایت‌های وردپرس روی دسکتاپ منتشر کرد، اما این برنامه به دستگاه‌های مک اپل محدود بود. این ماه وردپرس اعلام کرد که وردپرس استودیو اکنون برای مایکروسافت ویندوز در دسترس است.

طبق گفته وردپرس، کاربران ویندوز مایکروسافت بیش از 25 درصد از توسعه دهندگان وردپرس را تشکیل می دهند. اما این امکان وجود دارد که افراد غیرتوسعه‌دهنده‌ای که از وردپرس برای وب‌سایت‌های خود استفاده می‌کنند، تعداد بیشتری از افراد را تشکیل دهند که از وردپرس استفاده می‌کنند و می‌خواهند یاد بگیرند که چگونه با آن ایجاد کنند.

WordPress Studio یک پلت فرم توسعه آسان برای استفاده است که به توسعه دهندگانی که از ویندوز مایکروسافت استفاده می کنند و همچنین به غیر توسعه دهندگانی که می خواهند یاد بگیرند که چگونه از وردپرس استفاده کنند بدون اینکه چیزی را در یک وب سایت زنده خراب کنند، کمک می کند.

در اطلاعیه رسمی وردپرس توضیح داده شده است:

ما اخیرا Studio، محیط توسعه محلی وردپرس رایگان و منبع باز خود را برای MacOS راه اندازی کردیم، و خوشحالیم که نسخه ویندوز استودیو در حال حاضر در دسترس است!

به عنوان یک یادآوری، ما Studio را ساخته ایم تا سریع ترین و ساده ترین راه برای ساخت سایت های وردپرس به صورت محلی باشد.

توسعه محلی وردپرس

توسعه محلی روشی برای کار بر روی یک وب سایت از دسکتاپ (محلی) به جای کار بر روی سایت در میزبان وب است. دلایل زیادی برای کار در یک وب سایت به صورت محلی وجود دارد که راحتی در بالای لیست قرار دارد. کار بر روی یک وب سایت به طور مستقیم در یک محیط دسکتاپ احتمال اشتباهی را که می تواند باعث عمومی شدن سایت شود و عواقب رتبه بندی ناخواسته برای سایت واقعی که در وب است ایجاد کند، بعید می کند، که دومین دلیل محبوبیت توسعه محلی است.

دلیل سوم برای توسعه محلی این است که ارزان‌تر، سریع‌تر و برای کسانی که مهارت‌های توسعه کمتری دارند، به طور کلی ساده‌تر از ایجاد یک سایت تست آنلاین برای آزمایش پلاگین‌های جدید برای تأیید عدم خرابی یک سایت یا صرفاً برای ایجاد یک سایت است. سایت آزمایشی برای به اشتراک گذاری با یک مشتری یا یک تیم.

تاکنون، نقطه ضعف توسعه محلی این است که بسیاری از محبوب‌ترین پلتفرم‌های توسعه محلی دارای منحنی یادگیری شدیدی هستند که برای ناشران و شرکت‌های کوچک و متوسط ​​که زمان صرف کردن برای یادگیری مهارت دیگری را ندارند، ناخوشایند است. من در مورد منحنی یادگیری می دانم زیرا در گذشته از چند پلت فرم توسعه محلی استفاده کرده ام.

استودیو وردپرس

وردپرس اکنون راه حلی برای مشکل توسعه محلی وردپرس منتشر کرده است که مخصوص وردپرس است و آزمایش، توسعه و یادگیری نحوه راحت تر شدن با وردپرس را برای کاربران وردپرس آسان تر می کند. شکستن یک سایت وردپرس آسان است و تا به حال هرگز راه آسانی برای آزمایش افزونه های وردپرس بدون هزینه اضافی یا یادگیری ساده استفاده از وردپرس وجود نداشت.

وردپرس مزایای زیر را فهرست می کند:

 • سایت های نمایشی
  تونل‌های Ngrok مانند را فراموش کنید — عکس‌های فوری تعاملی سایت‌های محلی خود را با مشتریان یا همکاران خود به اشتراک بگذارید که توسط WordPress.com پشتیبانی می‌شود.
 • نصب فوق سریع وردپرس
  صرف نظر از اینکه روی چند سایت کار می کنید، می توانید سایت های محلی نامحدودی را در استودیو ایجاد کنید.
 • ساختمان بدون وابستگی
  وب‌سایت‌های وردپرس محلی سبک وزن و قابل‌اعتماد، با پشتیبانی از WordPress Playground، بدون دردسر Docker، NGINX، Apache یا MySQL بسازید.
 • ادمین با یک کلیک
  زمان کمتری را صرف بحث در مورد رمزهای عبور کنید — WP Admin را برای هر سایت تنها با یک کلیک باز کنید.
 • سایت خود را در هر جایی باز کنید
  سایت های خود را به روش خود توسعه دهید. کد سایت خود را در مرورگر IDE، CLI یا فایل مورد علاقه خود باز کنید تا متناسب با گردش کار شما باشد.
 • ساخته شده توسط بزرگترین مشارکت کننده در هسته وردپرس
  با 109 مشارکت کننده فعال، ما وردپرس را در داخل و خارج می شناسیم.

ایجاد و اشتراک گذاری یک سایت آزمایشی

یکی از ویژگی‌های فوق‌العاده استودیو وردپرس این است که می‌توانید سایت‌های آزمایشی خود را با دیگران در تیم خود یا با مشتریان به اشتراک بگذارید تا بازخورد دریافت کنید و وب سایت را به طور مکرر بهبود بخشید. یک کاربر ابتدا باید یک حساب WordPress.com ایجاد کند و برنامه دسکتاپ محلی استودیو را به حساب وردپرس متصل کند. کاربران می توانند پنج سایت دمو را به صورت رایگان در یک دامنه موقت (WP.build) میزبانی کنند. سایت های آزمایشی رایگان به مدت 7 روز پس از آخرین به روز رسانی سایت دمو کار می کنند، بنابراین اگر به آن نیاز دارید که بیشتر بمانید، فقط سایت دمو را به روز کنید.

همه سایت های دمو را می توان به صورت دستی از نسخه نمایشی میزبانی شده و همچنین روی دسکتاپ حذف کرد.

اسکرین شات نحوه حذف یک وب سایت در استودیو

پشتیبانی از صادرات تم

محیط توسعه محلی وردپرس استودیو قابلیت صادرات یک موضوع را دارد. کاربران می توانند یک تم در محیط دسکتاپ خود ایجاد کنند و سپس موضوع را صادر کنند. برنامه استودیو موضوع را به عنوان یک فایل فشرده صادر می کند که سپس می تواند به صورت آنلاین در یک سایت زنده (یا یک محیط صحنه سازی) آپلود شود.

دستورالعمل های کامل در مورد نحوه استفاده از Studio در WordPress.com موجود است. با قضاوت بر اساس دستورالعمل ها، به نظر می رسد استفاده از Studio در مقایسه با سایر راه حل های توسعه محلی که به طور کلی برای گنجاندن طیف گسترده ای از وب سایت ها، نه فقط سایت های وردپرس، ساخته شده اند، بسیار آسان تر است. به نظر می رسد منحنی یادگیری در مقایسه با سایر محیط های توسعه محلی نسبتاً ملایم باشد.

در مورد نسخه ویندوز وردپرس استودیو بیشتر بخوانید:

Studio: اکنون برای ویندوز در دسترس است

نسخه Windows یا Mac Studio را دانلود کنید، هر دو نسخه رایگان هستند:

با استودیو سریع بسازید، سریعتر ارسال کنید

Source link