“هیچ کس نمی تواند به طور کامل پیش بینی کند چه اتفاقی می افتد” – کریس آدام

عکس پروفایل نویسنده

@سرگنکوفآندره سرگنکوف

تحلیلگر ارز رمزنگاری شده. بنیانگذار و ویراستار در btcpeers.com

از زمان اولین حضور بزرگ خود در صحنه جهان در سال 2008 ، بلاکچین نوید انقلابی لرزش چندین صنعت موجود و تعریف بردار جدید توسعه آنها را داد. 12 سال بعد ، این کاملاً درست نیست. در حال حاضر گفته می شود که اعتیاد به مواد مخدر در بلاکچین متوقف شده است که بیشتر به دلیل تحرک جهانی برای مبارزه با بیماری همه گیر است.

با این حال ، این واقعیت رقت انگیز مانع از صعود Bitcoin به ارتفاعات جدید نشد – تاکنون بود که ارز رمزنگاری شده رکورد جدیدی را از دسامبر 2017 شکست. این به وضوح نشان می دهد که ، با وجود تمام عوارض جانبی منفی ، فعالیت تجاری همچنان در حال آتش گرفتن است .

در مورد ارزهای فیات نیز همین طور است. اگرچه وضعیت مطلوب جهانی امید فوری به بهبود اقتصادی پایدار را ایجاد نمی کند ، اما این طبقه دارایی به ویژه از آشفتگی گسترده بهره مند شد. نوسان قیمت قبلاً ارزهای فیات در سراسر جهان را به هدفی مناسب برای بازرگانان کوتاه مدت تبدیل کرده است ، تعداد آنها در طی همه گیر شدن بسیار افزایش یافته است. با این حساب ، معاملات فارکس هنوز دور از ضرر نیست و تعداد کلاهبرداری ها در بحران سلامت به اوج خود رسیده است. خوشبختانه ، یک راه حل وجود دارد که …