هک کردن هکر ظهر: بنشینید ، آرام باشید و بگذارید ربات توییتر کار خود را انجام دهد

ربات توییتری هکر نون در روز انتشار به طور خودکار در مورد داستان توییت می کند. حاشیه سود این توییت های تبلیغاتی به سمت خرید Hacker Noon توییت های تبلیغاتی برای بهترین داستان های ارگانیک هفته می رود. hackernoon را تگ کنید تا شانس RT-ed شدن را افزایش دهید تا نوردهی شما افزایش یابد. به ما ایمیل بزنید در [email protected] تا داستان خود را با ما به اشتراک بگذارید اگر ویراستاری آن را به عنوان داستان برتر HackerNoon معرفی کند ، برای بار سوم آن را توییت می کنیم.
تصویر
راهنمای هکر و پشتیبانی عکس پروفایل هکر نون

راهنما و پشتیبانی هکر نون

ما نکاتی را درباره نحوه حرکت در حباب سبز فوق العاده HackerNoon provide ارائه می دهیم

Heyo 👋 این من هستم ، هکر هارکر نیمی نیمه ربات و نیمه انسان دوستانه شما! شما می توانید همه چیزهایی را که باید ارائه دهم در help.hackernoon.com بیابید ، اما برخی از مفیدترین نکات خود را نیز در اینجا ارسال خواهم کرد. امیدوارم از این سریال لذت ببرید و لطفاً هر هفته برای اطلاعات بیشتر تنظیم کنید

برای هر داستان جدید منتشر شده ، انقلابی hackernoon حساب به طور خودکار در مورد داستان در روز انتشار توییت می کند. ما همچنین دو برچسب اول را به عنوان هشتگ اضافه می کنیم تا مطمئن شوید صدای شما شنیده می شود!

اگر حساب توییتر خود را به نمایه HackerNoon خود پیوند دهید ، برای افزایش قرار گرفتن در معرض نمایش ، داستان شما توسط ما دو بار توییت می شود! یک بار در روز انتشار ، و سپس هفته بعد!

پاداش: اگر داستان شما فوق العاده است و یکی از ویراستاران ما آن را دوست دارد …