هوش مصنوعی برای مشاغل: آینده دارای کد پایین است

حجم بازار جهانی پلتفرم توسعه هوش مصنوعی در سال 2020 12.85 میلیارد دلار بود و پیش بینی می شود که تا سال 2027 با CAGR 26.1 درصد به 65.15 میلیارد دلار برسد. تقاضا برای استعدادهای هوش مصنوعی در سال 2018-2019 بیش از دو برابر شده و همچنان در حال افزایش است ، به طوری که 60 درصد از متخصصان هوش مصنوعی جذب شرکت های بخش فناوری و خدمات مالی می شوند. پلتفرم های بصری با کد پایین و بدون کد باعث می شود فناوری های هوش مصنوعی حتی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​نیز فوراً قابل دسترسی باشد. LANSA یکی از بازیگران اصلی بازار در بازار راه حل های هوش مصنوعی با کد پایین است.

تصویر
عکس پروفایل Lansa Hacker Noon

@لانسالانزا

راه حل های ترکیبی Low-Code

نویسنده: آنتون تروخانوف

در میان همه گرایش های فناوری رایج امروزه ، هوش مصنوعی (AI) احتمالاً بیشترین استقبال و ستایش جهانی را در دنیای تجارت دارد. اکثر مشاغل در صنایع مختلف پتانسیل عظیمی از این فناوری را می شناسند و مایلند در اسرع وقت از آن استفاده کنند.

بزرگترین موانع برای پیاده سازی هوش مصنوعی چیست؟

اگرچه شرکت ها و تصمیم گیرندگان دنیای تجارت به آینده بزرگ هوش مصنوعی و قدرت این فناوری اعتقاد دارند ، اما بسیاری از آنها هنوز قادر به پیاده سازی هوش مصنوعی نیستند. هزینه ها و فقدان استعدادهای با مهارت بالا دلایل اصلی هستند.

بر اساس گزارش فوربس ، 83 درصد از شرکت ها می گویند هوش مصنوعی یک …