هوش مصنوعی، لطفا ظروفم را بشویید، بگذارید بنویسم: التماس نومیدانه برای آزادی خلاق

پس شب خوبی بود. من با قهوه ام که تازه توسط داشر تحویل داده شده بود، پشت میز کارم بودم. من بی وقفه در حساب X خود می چرخیدم، آن را به آرامی جرعه جرعه می خوردم و از عطر دانه ها لذت می بردم.

اعتبار - https://twitter.com/awlilnatty برای این میماعتبار - https://twitter.com/awlilnatty برای این میم

و این زمانی بود که به طور تصادفی به این موضوع برخورد کردم میم ویروسی. این باعث شد که واقعیت خود را مانند ربات Westworld زیر سوال ببرم.

اعتبار - Westworld، HBOاعتبار - Westworld، HBO

من به عنوان فردی در یک حرفه خلاق (حداقل وقتی کپی رایتینگ انجام می دهم) فقط به ورطه سینک پر از آب خیره شده بودم. ظروف مثل ناامیدی در روح من انباشته شده اند، کوه اورست واقعی از سرامیک، فلز، و اسپاگتی باقی مانده. درخشش ظروف نقره جاه طلبی های من را مسخره می کرد، قابلمه ها و تابه های چرب عذاب قریب الوقوع من را زمزمه می کردند.

و آنجا بود که متوجه شدم، همانطور که مادریس لیداکا گفت، نبرد خلاقانه با هوش مصنوعی ادامه دارد و من ممکن است شکست بخورم. سریع.

مشکل: چرخه بی پایان

بیایید واقعی شویم. بزرگ شدن سخته مثل… واقعاً سخت است.

اما، بالغ با روح خلاق؟

لعنتی تقریبا غیر ممکنه

به ویژه وظیفه بی امان سیزیفی شستن ظروف. درست زمانی که فکر می کنید به نتیجه رسیده اید، سینک به صورت شما می خندد و دوباره با یک خنده شیطانی پر می شود. این یک چرخه بی پایان است، سیاه چاله ای از کارهای پیش پا افتاده که انرژی خلاق باارزش شما را از بین می برد.

سفر قهرمان (یا نه)

آیا فرودو به نظر می رسد آیا فرودو به نظر می رسد

برخلاف فرودو از LOTR که…

Source link