همه چیز با اثبات سهام اشتباه است

جامعه غیر متمرکز/بلاک چین استقلال ، آزادی و فقدان سلسله مراتب را به عنوان یک ایده آل اصلی در نظر می گیرد. با این حال ، آنها از یک روش معیوب از نظریه بازی استفاده می کنند که برخلاف اهداف آنها عمل می کند. شرط بندی برخلاف تمرکززدایی رایگان واقعی است تا رفع آن. 001٪ برتر می تواند 10 میلیون دلار سهام داشته باشد و بدون هیچ گونه تأثیری آن را از دست بدهد و 90٪ از مردم برای جمع آوری 1000 دلار تلاش می کنند چه برسد به 1 میلیون دلار برای پیوستن به بازی. ثروتمندان فقط می توانند سود ببرند یا تصمیم بگیرند که کدام سیستم شکست می خورد و کدام یک بر اساس میل خود موفق می شوند.

تصویر
عکس پروفایل DJCampbell Hacker Noon

دی جی کمبل

نویسنده Fluidity – راهی برای DemoKratia واقعی و کتابی دیگر. معمار سیستم های اقتصادی اجتماعی ، و ایده انسان.

جامعه غیر متمرکز/بلاک چین استقلال ، آزادی و فقدان سلسله مراتب را به عنوان یک ایده آل اصلی در نظر می گیرد. با این حال ، آنها از یک روش معیوب از نظریه بازی استفاده می کنند که برخلاف اهداف آنها عمل می کند.

استیکینگ

در اقتصاد غیرمتمرکز جدید ، همه جا حضور دارد. این که آیا چه کسی می تواند یک تراکنش را تأیید کند-و پاداش را دریافت کند ، به شرط تأمین سهام قبل از اینکه بتوانید به عنوان داور در شبکه داوری کلروس حضور داشته باشید ، یا فقط اثبات هویت خود برای پیوستن به یک سیستم UBI. همه افراد جامعه معتقدند که پوسته بازی شما را وادار به انجام کار درست می کند.

حق مطلب این است که …