همه به چه چیزی ضربه می زنند؟ | HackerNoon

این است فصل ضربه زدن، و اگر هنوز درگیر دیوانگی نشده اید، ممکن است FOMO- (ترس از دست دادن ) همین الان. خوب، نگران نباشید، من به شما کمک خواهم کرد که به تمام سؤالات احتمالی که دارید پاسخ دهید، از آنچه که همه به آن ضربه می زنند و اینکه آیا این سریع ترین راه برای رهایی از فقر است یا خیر. بیایید درست وارد آن شویم!

شکستن ثروت در مواقعی به معنای توهم شدن است

این داستانی است که از پادشاه ارزهای دیجیتال الهام گرفته شده است – بیت کوین، برای قیاس، حتی اگر بیت کوین مدل کلیک برای کسب درآمد را برای ماینینگ آغاز نکرد، بلکه مدلی پیچیده به نام اثبات کار را آغاز کرد.

برخی از بزرگترین اختراعات با احمق به نظر رسیدن شروع شد. تصور کنید که در سال 2010، یک دانشجوی کالج بود احمقانه کافی است در فواصل زمانی روی صفحه‌کلید کامپیوتر ضربه بزنید تا توکن‌های یک سکه خاص را به‌طور رایگان به دست آورید، و 180 روز را صرف ضربه زدن مداوم کنید تا زمانی که سکه رسماً در بورس عمومی برای فروش فهرست شود.

در زمان 'ضربه زدنهیچ ارزشی نداشت، اما به محض اینکه در بازارها (آنچه ما صرافی ها می گوییم) برای تجارت فهرست شد، به ازای هر توکن 0.00099 دلار ارزش گذاری شد و دانشجو با موفقیت از 300 توکن استفاده کرد. این بدان معناست که ارزش توکن ها مبلغ ناچیزی 0.90 دلار بوده است.

حالا، این پول زیادی نیست، اما منصفانه است که بگوییم دانشجوی کالج این مبلغ را به صورت رایگان به دست آورده است، زیرا تنها کاری که آنها انجام داده اند این بود که …

Source link