هفته بلاک چین، Sui را به عنوان شریک کنفرانس رسمی معرفی کرد، سخنرانان تیتر جدیدی را اعلام کرد

سئول، کره جنوبی، 18 ژوئن 2024/Chainwire/–Aptos Foundation و Tron حامیان عنوان هستند در حالی که Orbs، Flare Network و Ripple به عنوان حامیان طلایی معرفی شده اند.

سخنرانان دیگر تیترها عبارتند از براد گارلینگ هاوس، ریچارد تنگ، سباستین بورگت، دومینیک ویلیامز، نیک ون اک و غیره.

هفته بلاک چین 2024، تاثیرگذارترین کنفرانس بلاک چین در آسیا، با خوشحالی فهرستی از حامیان مالی و سخنرانان سرفصل پرکار را اعلام می کند. Sui، یک بلاک چین ابتکاری Layer-1 که توسط Mysten Labs ایجاد شده است، به عنوان شریک کنفرانس رسمی معرفی شده است.

حامیان عنوان شامل Aptos Foundation و Tron هستند در حالی که Orbs، Flare Network و Ripple حامیان طلایی هستند. لیست کامل شرکای شرکت کننده به عنوان حامیان نقره، برنز و مس در وب سایت رسمی KBW موجود است.

ایوان چنگ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Mysten Labs، گفت: «هفته بلاک چین هر ساله باهوش ترین ذهن های جهان و رهبران برخی از نوآورترین شرکت های فناوری را گرد هم می آورد تا به کشف و گسترش آگاهی از فناوری بلاک چین بپردازند. کره در حال افزایش به خط مقدم موج پذیرش انبوه صنعت است، و با ریشه های تثبیت شده Sui در منطقه، ما خرسندیم که امسال به KBW بپیوندیم تا سنت برتری خود را ادامه دهیم و فاز بعدی کریپتو را تقویت کنیم.

Source link