نکته فنی: پنج نکته اساسی برای جلوگیری از حملات سرور

در سال 2020، زمانی که کسب‌وکارهای جهانی مجبور بودند به سرعت به سمت نیروی کار دورافتاده‌تر و پراکنده‌تر بدون آمادگی زیاد (در نتیجه همه‌گیری) تغییر مکان دهند، شرایط به‌طور قابل‌توجهی منجر به افزایش حملات سایبری شد.

جای تعجب نیست که علاوه بر افزایش کلی حملات باج‌افزار، فیشینگ و بدافزار، دسترسی به سرور سومین نوع حمله رایج در سال 2020 بود، بر اساس گزارش سالانه IBM X-Force Threat Intelligence Index، گزارش سالانه منتشر شده توسط بازوی امنیتی IBM. . این گزارش حمله سرور را به عنوان یک عامل تهدید برای دسترسی غیرمجاز به سرور قربانی، یا از طریق سوء استفاده از اعتبار سرور به سرقت رفته، سوء استفاده از یک آسیب‌پذیری یا ابزارهای دیگر تعریف می‌کند.

در واقعیتی که داده‌ها به ارزشمندترین دارایی جهان تبدیل شده‌اند، حفظ حریم خصوصی و مدیریت اخلاقی داده‌ها باید اولویت اصلی سازمان‌ها و مراکز داده باشد، به‌ویژه در مواقعی که کار از راه دور در حال تبدیل شدن به یک هنجار و نه استثنا است.

و در این گزارش نکات فنی ویژه از Chatsworth Products (CPI)، متخصص در راه حل‌های مدیریت هوشمند انرژی و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، پنج توصیه کلیدی را یاد خواهید گرفت که اپراتورهای مرکز داده می‌توانند به سرعت آن‌ها را برای اطمینان از دسترسی قوی اجرا کنند. اندازه گیری سیستم کنترل به عنوان بخشی از چارچوب جامع امنیت سایبری آنها.

توسط:

Chatsworth-products.png

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چرا شهرستان فردریک برای بازار مرکز داده NoVA مهم است | دانش مرکز داده