نکات مربوط به پایگاه داده: 7 دلیل اینکه دریاچه داده می تواند مشکلات شما را حل کند

عکس پروفایل Taavi Rehemägi Hacker Noon

@taavi-rehemagiTaavi Rehemägi

مدیر عامل شرکت Dashbird. 13 سال تجربه به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار و 5 سال ساخت برنامه های بدون سرور.

با توجه به حجم ، سرعت و تنوع داده های امروزی ، همه ما تصدیق وجود این اطلاعات را آغاز کرده ایم هیچ پایگاه داده ای متناسب با همه وجود ندارد برای تمام نیازهای داده در عوض ، بسیاری از شرکتها به سمت انتخاب ذخیره داده مناسب برای a مورد یا پروژه استفاده خاص.

توزیع داده ها در فروشگاه های مختلف داده این چالش را به وجود آورده است تلفیق داده ها برای تجزیه و تحلیل. از نظر تاریخی ، تنها راه حل مناسب این بود یک انبار داده بسازید: داده ها را از تمام منابع مختلف استخراج کنید ، آنها را تمیز کرده و گردآوری کنید و سرانجام ، این داده ها را در یک ساختار کاملاً مشخص در جداول Warehouse Data Warehouse (DWH) بارگذاری کنید. در حالی که هیچ مشکلی در این روش وجود ندارد ، ترکیبی از یک دریاچه داده و یک انبار داده ممکن است فقط راه حل مورد نیاز شما باشد. بیایید دلیل آن را بررسی کنیم.

1. ایجاد یک منطقه صحنه سازی برای انبار داده خود

یک دریاچه داده نیازی نیست که مقصد نهایی باشد از اطلاعات شما داده ها دائماً در حال جابجایی ، حرکت و تغییر شکل و شکل خود هستند. یک بستر اطلاعاتی مدرن باید سهولت مصرف و کشف را تسهیل کند ، در عین حال امکان ایجاد یک ساختار دقیق و دقیق برای گزارش نیازها را فراهم می کند. یک الگوی رایج در حال ظهور …