نوسانات هیجان انگیزترین و ناامیدکننده ترین قسمت Crypto – Unhashed 2 است

عکس پروفایل نویسنده

@مشرفمحمد مشرف

نویسنده B2B || فین تک || بلاکچین و ارز رمزنگاری شده. برای پروژه های نوشتن متن با ما در تماس باشید.

سیستم عامل های ارز متمرکز ارزهای رمزنگاری شده قبل از DeFi ، قبل از AMM و قبل از اکثر چیزهایی که امروز در دنیای رمزنگاری می بینیم ، وجود داشته اند.

حجم عمده ای از معاملات ارزهای رمزپایه در صرافی های متمرکز اتفاق می افتد. و این مبادلات نقشی محوری در شکل گیری رشد ارزهای رمزپایه و ایجاد اعتماد در اطراف این کلاس دارایی جدید دارند.

صحبت از مبادلات رمزنگاری ، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین نام های این صنعت Gate.io است. این مبادله در ابتدا با نام Bter در سال 2013 توسط لین هان تاسیس شد و در سال 2017 به عنوان Gate.io تغییر نام یافت. از آن زمان این صرافی به یکی از ده صرافی برتر رمزنگاری در سراسر جهان تبدیل شده است.

من با ماری تاتیبوت ، مدیر ارشد بازاریابی در Gate.io مصاحبه کردم تا دیدگاه خودی را در مورد نحوه کار مبادلات رمزنگاری ، نحوه تصمیم گیری و موارد دیگر بررسی کنم.

س 1: هر استارت آپ و هر شخص یک داستان منحصر به فرد از نحوه شروع کار خود در فضای بلاکچین و رمزنگاری دارد. داستان رمزنگاری شما چیست؟

بگذارید با داستان خود شروع کنم. بلافاصله پس از دریافت رشته خودم در امور مالی و بازاریابی ، یک مشاور بازاریابی تاسیس کردم که منحصراً با شرکتهای فناوری کار می کرد.

حوالی سال 2016 بود که به طور تصادفی برخورد کردم …