نوآوری اینترنت اشیا از همه گیر جهانی COVID-19 در سال 2021

عکس پروفایل نویسنده

@techsaaTechSAA

من بیش از 4 سال در روزنامه نگاری فناوری به عنوان نویسنده ، ویرایشگر و بازرسان فناوری کار می کنم.

اینترنت اشیا (IoT Trends) در حال تبدیل شدن به تأثیرگذارترین پدیده فناوری در سالهای اخیر است. در کلمات ساده ، این واقعیت اشاره دارد که اگرچه کلمه “اینترنت” در ابتدا به شبکه رایانه ای در مقیاس گسترده اشاره داشته است ، اما امروز ، در مقیاس جهانی ، دستگاههایی در هر اندازه و شکل ، از اتومبیل گرفته تا لوازم آشپزخانه گرفته تا ماشین آلات صنعتی ارتباط دیجیتالی و تبادل اطلاعات.

ویروس کرونا ویروس جهانی بدون شک نحوه تکامل و تأثیر آن بر زندگی ما را تغییر داده است ، مانند سایر جنبه های زندگی ما. ارتباط بین دستگاه ها ، ابزارها و اسباب بازی ها به ما امکان می دهد در دنیایی که در حال حاضر ارتباط بین انسان ها محدودتر است ، ارتباط داشته باشیم.

در اینجا نگاهی به آینده 2021 و برخی از چگونگی انتظار می رود که این megatrend شکل بگیرد و نقش مهمی در نحوه زندگی ، بازی و کار ما داشته باشد.

اینترنت اشیا در بخش بهداشت و درمان افزایش سرمایه گذاری ها

سرمایه گذاری سریع در پوشیدنی های هوشمند اینترنت اشیا ، تلفن های هوشمند ، حسگرها و سایر دستگاه های متصل به تغییر نحوه ارائه خدمات درمانی از پزشکی از راه دور به پشتیبانی خودکار از خانه برای افراد مسن و معلول تغییر می کند. در شرایطی که خطر عفونت ویروسی فوق العاده زیاد است ، …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>